ONLINE DERSLER
Online Dersler

Çocuk İngilizcesi

Alt Kategoriler

Online Çocuk İngilizcesi Kursu - Uzaktan Eğitim

 

Online çocuk İngilizcesi kursu ve online çocuk İngilizcesi uzaktan eğitimi, çocuğunuz için önemli bir altyapı oluşturacak ve İngilizce dilini öğrenen çocuğunuz, geleceğe daha sağlam adımlarla ilerleyecektir. Angora Dil Eğitim Merkezi, 2, 3 ve 4. sınıf çocukları ile 5, 6 ve 7. sınıf çocukları için iki ayrı kurs programı düzenliyor. Uzman eğitimciler tarafından hazırlanan kurs programında tüm ayrıntılar düşünüldü.

 

İngilizce dilinin çocuk yaşlarda öğrenilmesi çok önemlidir. Çünkü çocuk yaşlarda İngilizce öğrenilmesi çok daha kolaydır. Dil uzmanları da yabancı bir dilin öncelikli olarak çocuk yaşlarda öğrenilmesine dikkat çekiyor. Çocuklar İngilizce dilini yetişkinlere göre çok daha hızlı bir şekilde öğreniyor ve öğrenilen İngilizce dilinin kalıcılığı da bu sayede sağlanıyor.

 

Angora Dil Eğitim Merkezi tarafından verilen online çocuk İngilizcesi kursu eğitimi, ilkokulda ve ortaokulda eğitim gören çocuklar için veriliyor. Bu kurs programları ile çocukların erken yaşlarda İngilizce dilini öğrenmesi amaçlanıyor. 7 ila 15 yaş arasındaki çocukları kapsayan online çocuk İngilizcesi kursu, çocukların uluslararası düzeyde İngilizce diline hakim olmasını sağlıyor. Ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilen bu kurs eğitimleri, çocukların İngilizceyi en doğru şekilde öğrenmesi ve en verimli olarak kullanması için düzenleniyor.

 

Online çocuk İngilizcesi kursu

 

Online çocuk İngilizcesi kursu, çocukların evlerinden rahatça takip edebilecekleri bir programa göre hazırlanıyor. Ortak Avrupa Dil Müfredatının baz alındığı bu eğitimlerde, 8 farklı düzey yer alıyor. En kabul gören İngilizce eğitim programları ile birlikte geniş bir içeriğe sahip olan eğitim materyalleri de bu eğitimlerin bir parçasını oluşturuyor. Tüm eğitim materyalleri ücretsiz olarak çocuklara veriliyor.

 

Çocuklara en doğru İngilizce dili eğitiminin verilmesi için öncelikle seviye testi yapılıyor. Çocuğun İngilizce seviyesi ölçüldükten sonra buna göre bir program çıkarılıyor. Pedagoglar, uzman akademisyenler ve İngilizce dili eğitmenlerinin ortak çalışması ile ortaya çıkarılan İngilizce dili kurs programı, çocukların motivasyonu göz önünde bulundurularak hazırlanıyor.

 

Kendi İngilizce seviyesinden derslere başlayan çocuklar, düzeyleri bir bir geçerek İngilizce diline hakim oluyor. Çocuğun seviyesine inen pedagojik formasyona sahip öğretmenler, muhtelif aralıklarla çocukların ders performanslarını belirten değerlendirme raporları hazırlayıp ailelerine sunuyor. Angora Dil Eğitim Merkezi tarafından verilen online çocuk İngilizcesi kursu hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Online çocuk İngilizcesi uzaktan eğitim kursu

 

Online çocuk İngilizcesi uzaktan eğitim kursu günümüzde her çocuk için gerekli bir kurstur. Çocuğun geleceği için önemli bir yatırım olan, kariyer fırsatlarının şimdiden altyapısını oluşturan İngilizce kursu, çocuğa sunduğu farklı bakış açıları ile ufkunu aydınlatan ve çocuğun entelektüel gelişimine önemli katkı sunan bir değer katar. Çocuk yaşlarda İngilizce daha doğru, daha hızlı ve daha etkili şekilde öğrenilir. Çocuk yaşlarda İngilizce eğitimi alan çocuklar, İngilizce konuşulan ülkelerde rahatlıkla yaşayabilir, o ülkelerde ana dilinde İngilizce konuşan kişilerle aynı standartta diyalog kurabilir.

 

Çocuğunuzun geleceğini daha iyi kurmak ve bu geleceği daha sağlam temellere oturtmak için İngilizce eğitimi mutlaka alınması gereken en temel ve öncelikli eğitimdir. Bu eğitim ile birlikte çocuğunuzun birçok yeteneği de ortaya çıkar. Ayrıca çocuğunuzun dünyaya bakışı ve dünyayı yorumlama şekli de zenginlik kazanır. Bakış açısı genişleyen çocuğunuz, daha doğru tespitler yapmaya başlar. İngilizce dilini öğrenmenin ayrıcalıkları bunlarla da sınırlı değildir.

 

Online çocuk İngilizcesi kursunda neler var?

 

Online çocuk İngilizcesi kursunda öncelikle, çocuğunuz ilk ders ile birlikte İngilizce konuşması için teşvik edilir. Angora Dil Okulları’nın deneyimli eğitmen kadrosu ve etkili kurs programı, çocuğun kendisini İngilizce dilinde ifade etmesi için cesaretlendirmektedir. Kurs programında çocuğun özgüveni arttırılarak çocuğun İngilizce dilini en doğru şekilde öğrenmesi için motivasyon kazanması sağlanır.

 

Alanında uzman profesyonel eğitmen kadrosu, çocuklara her zaman motivasyon yükleyerek ve özgüveni arttırarak eğitimin temelini oluşturur. Çocuğun derse doğru şekilde odaklanması sağlandıktan sonra farklı aşamalara sahip olan dersler anlatılmaya ve bunların anlaşıldığının sağlaması yapılmaya başlanır. Angora Dil Eğitim Merkezinin İngilizce eğitmenleri, çocuğun tüm seviyelerini yakından takip eder ve gelişimi gözlemleyerek bunu rapor haline getirir. Bu eğitimler çoğunlukla konuşma odaklıdır. Çocuğun hızlı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlaması için dizayn edilen bu ders metodu, aynı zamanda çocuğun bilişsel yeteneklerinin geliştirilmesine de katkı sunar.

 

Online çocuk İngilizcesi kursu ile çocuğunuz kendisine daha çok güven duyar. Çocuğun geleceğine yön verecek olan bu eğitim, zengin bir ders içeriğine sahiptir ve çocuk psikolojisi odaklıdır. Kurs programında yer alan eğlenceli kitapların yanı sıra, öğretici ve eğlenceli videolar, öğretici oyunlar ve akıllı tahta sunumları ile kurs programı çok daha zengin bir hale getirilmiştir. Çocuğunuzun İngilizceyi kalıcı olarak öğrenmesi için hazırlanan kurs programı, yüz yüze eğitim seçeneği olduğu gibi, online çocuk İngilizcesi kursu eğitim seçeneği ile de ailelere sunulur.

 

Online çocuk İngilizcesi kursu: Angora Dil Eğitim Merkezi

 

Online çocuk İngilizcesi kursu için Angora Dil Eğitim Merkezini arayın. İngilizce eğitimine ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar iyi olur. Çünkü lise ya da üniversite eğitimi alan bir bireyin zihni daha dağınık olur. O yaşlarda İngilizce öğrenilmesini engelleyen bazı ön yargılar ile birlikte dışsal algılar ve farklı motivasyonlar bu dilin öğrenilmesini zorlaştırır. Çocuklarda ise bu şekilde bir önyargı, farklı algı ya da öğrenmeyi engelleyen başka faktörlerin çok daha az ve kısıtlı olmasından dolayı, üstelik çocukların her şeyi daha hızlı anladığı ve kavradığı gerçeği de göz önünde bulundurulduğunda, İngilizce dilini daha etkili şekilde öğrenmek kaçınılmaz hale gelir.

 

Yabancı dil eğitimi tüm dünyada, ilköğretim çağında öğrencilere verilmektedir. Çünkü çocuklarda öğrenme yavaşlığı ya da konsantrasyon eksikliği yoktur. Bu açıdan da çocuk yaşlarda İngilizce öğrenilmesi daha caziptir. Yine ayrıca çocuklarda zaman problemi de yoktur. Bu da yine yabancı dil öğrenmenin daha hızlı olmasını sağlar. Çocuklar için özel olarak hazırlanan kurs programı, dilin eğlenceli bir şekilde öğrenilmesini sağlar ve bu açıdan daha ilgi çekicidir.

 

Angora Dil Okulları’nın alanında uzman dil eğitmenleri, çocukların İngilizce dilini daha kolay ve keyifli bir şekilde öğrenmesi için farklı eğitim metotları kullanırlar. Çocuğunuzun hayatı bir adım geriden yaşamasını istemiyor ve akranlarının her zaman önünden gitmesini istiyorsanız Angora Dil Eğitim Merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Uluslararası düzeye sahip bir kurs programının sunulduğu online çocuk İngilizcesi kursunda, İngilizce dilinde okuma, dinleme, konuşma ve yazma olarak dikkate alınan 4 dil becerisinin de kazanılması sağlanır. Bu 4 dil becerisi birbiri ile bağlantılı şekilde çocuklara anlatılır ve tüm süreçlerde çocukların İngilizce konuşması teşvik edilir. Çocuğun bir metni dinlemesi ve anlamasının yanı sıra, bu metni anladıktan sonra yorumlaması, metin hakkında İngilizce konuşması ve aynı şekilde İngilizce dilinde yeni metinler yazması da kursun temel amaçları arasındadır. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çocuğunuza sağlam bir gelecek armağan etmek istiyorsanız Angora Dil Eğitim Merkezimizin İngilizce eğitim sayfalarını inceleyebilir ve bizi arayarak aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim