ONLINE DERSLER

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

 

 

İPTAL İADE KOŞULLARI

 

www.angoradil.com ‘dan satın aldığınız her ürün, TURASAN EĞİTİM HİZMETLERİ YAYINCILIK UZAKTAN EĞİTİM ÖĞRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ garantisi altındadır.

 

 

 

Mal İade Koşulları

 

Almış olduğunuz ürünün bir mal ise, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile

 

muhasebe@angoradil.com ‘ a iade ediniz.

 

 

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

 

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

 

 

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 

 

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

 

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

 

 

 

Müşterinin hakkı olmayan promosyon sonucu alacağı haksız indirimler tespit edilirse hizmet, ücret iadesiz iptal edilir.

 

 

 

Sistemdeki telefon numarası ve mail adresi belgelendiği takdirde değiştirilir. Aksi durumda değiştirilmez.

 

 

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 

 

 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

 

 

Hizmet iade koşulları

 

Satın aldığınız Canlı/Online Ders paketleri, Satın alma gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içinde muhasebe@angoradil.com adresine dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

MEB yönetmeliğinde yer alan cayma bedeli olan Paket Bedelinin %10’u + Paket/Ürün Bedeli +  iptal tarihine kadar işlenen toplam Ders Saat ücreti tahsil edilir.  Kalan tutar varsa iade edilir.

 

 * İşlenen Ders Saati kadar ders ücreti + ders kitapları setinin bedeli tahsil edilir.  İptal başvuru tarihi esas alınır. Derslere katılım veya devamsızlık durumu hesaplamada dikkate alınmaz.

 

Kitap setlerinin set açıldıktan sonra iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Ders saati toplam tutar üzerinden ders takvimine göre işlen kısmı tahsil edilir ve geri kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

 

 

 

Ayrıca; İptal etmek istediğiniz sırada henüz Canlı eğitiminiz başlamamış ve kargonuz çıkmamış ise sadece toplam ders saati üzerinden TC MEB yönetmelikleri uyarınca %10 cayma ücreti talep edilir. Kargonuz çıkmamış ise bir kitap seti ücreti alınmaz veya kesinti yapılmaz.

 

 

 

Satın aldığınız Eğitim sadece bir Video Ders paketi ise;

 

 

 

“6502 sayılı Kanun ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15 kapsamında “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler”den olup, üyelik hesabının açıldığına dair bilgilendirme yazısının HİZMET ALAN’a elektronik posta yoluyla gönderimi ile HİZMET ALAN’ın cayma hakkı ortadan kalkmış olmaktadır. HİZMET ALAN, kendisine gönderilen e-postayı almadığını, e-postayı açmadığını, hesabı kullanmadığını v.b. iddia etmek suretiyle cayma beyanında bulunsa dahi, bilgilendirme metnini ihtiva eden e-postanın SATICI’nın e-posta sunucusundan çıkmış olması sebebiyle sözleşme konusu ürün, HİZMET ALAN’a teslim edilmiş sayılır.” hükmü gereğince iade yapılmamaktadır.

 

 

 

Kampanyalı dönemde kayıt olunan eğitim programlarında ve KAMP Programlarımızda iade süreci bulunmamaktadır.

 

 

 

Herhangi bir paketi iptal ettirdiğiniz takdirde eski öğrenci statünüz düşer ve eski öğrencilerimizin yararlandığı indirimlerden ve kampanyalardan yaralanamazsınız.

 

 

 

Program dersleri başladıktan sonra dönem içerisinde kayıt olanlara en baştan bütün ders kayıtları açıldığı için herhangi bir indirim uygulanmaz.

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim