ONLINE DERSLER

Angora Dil ailesi genişliyor... Angora Dil Çözüm Ortaklığı Nedir?

  • YDS / E-YDS
  • 07.04.2024
  • 73 Kez Okundu
Angora Dil ailesi genişliyor...  Angora Dil Çözüm Ortaklığı Nedir?

İster bir, ister yüz, isterse bin öğrenci olsun tüm öğretmenler, kurslar veya okullar Angora Dil sistemine dahil olabilirler.

Angora Dil Çözüm Ortaklığı Nedir?

Angora Dil Çözüm Ortaklığı; eğitim sektöründe düzenli, huzurlu ve kârlı bir iş hayatı olsun isteyen, bulunduğu il ya da ilçede sağlam adımlarla büyümek için güvenilir ve saygın bir markanın parçası olma amacı taşıyan eğitimcilere kapsamlı çözümler sunan iş ortaklığı modelidir.

Angora Dil çözüm ortaklığı, eğitim, müfredat, kaynak ve uzaktan eğitim sistemi desteği sağlar. İlk etapta YDS, YÖKDİL, e-YDS ve YKSDİL grupları için kitap, kaynak, program, deneme sınavları ve video anlatımlı uzaktan eğitim desteği sunar. Pratik ve ekonomik bir çalışma modali sunar.

Neden Angora Dil?

Angora Dil, eğitim odaklı paydaşlarına her konuda destek olarak huzurlu ve güvenli bir eğitim-öğretim dönemi vaat eder. Gelecek odaklıdır; her gün büyüyen ve hep sürecek bir iletişim ihtiyacına cevap verir. Sınav odaklı ve üretken hizmetleriyle, hedef ve ihtiyaç odaklı çözümler sunar. Köklü, deneyimli ve dinamik bir marka olarak prestij, hız ve sürdürülebilirlik sunar.

Kurum kimliği disiplin, ahlak ve şeffaflık üzerinde yükselir. Angora Dil, sadece bir dil okulu değildir. Zamana, taleplere ve trendlere göre organik bir değişim gücü olan bir eğitim markasıdır. Şeffaf, iş birliğine yakın, sistemli, güvenilir ve uzun yıllardır bir arada çalışan bir takımdan oluşur.

ÖSYM sınavlarının en sıkı takipçisi olan ve 2004’ten günümüze 100’den fazla sınava bizzat katılan İsmail Turasan idaresindeki uzman eğitim kadrosu ile yılların birikimini size hazır olarak sunar.

Angora Dil Olarak Benimsediğimiz Değerler

Saygı

Temel insan haklarına ve insan onuruna saygılıyız. Farklı bakış açılarına ve dünya görüşlerine saygılıyız.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik

Hayal gücünün ifade edilmesini önemseriz. Yeni, farklı ve özgün fikirler üretir; bunları değerlendirir ve geliştiririz. Farklı sorunlara yeni, yaratıcı ve özgün çözümler üretiriz.

Kapsayıcılık

Her birimiz farklı davranış ve özelliklerimizle değerli ve eşitiz. Aynı olanaklardan eşit olarak yararlanırız. Çeşitliliğe değer veririz.

Sorumluluk

Kendi öğrenmemizin sorumluluğunu alırız. Hepimiz, hepimizin esenliğinden sorumluyuz. Topluma karşı sorumluyuz.

Sürdürülebilir bir gelecekten sorumluyuz.

Güven ve Şeffaflık

Etkili ve açık iletişimin karşılıklı güven sağladığına inanırız. Bütün ilişki ve eylemlerimizi iş birliği, güven ve şeffaflığa dayandırırız.

Küresel anlayış

Kendimizi dünyanın bir parçası olarak görür ve sorumluluk hissederiz. Kendi kültürümüzü bilir, diğer kültürleri merak eder, onları öğrenmek ve anlamak isteriz.

Yerel ve küresel sorunları önemser ve bunların çözümü için eyleme geçeriz.

 

 

Neden Angora Dil Çözüm Ortaklığı Tercih Edilmelidir?

Klasik franchise sistemleri çok masraflıdır. Yeni açılan veya mevcutta bulunan şubenin dekorasyonu, ruhsatlandırılması, personel alımı ve eğitimi, tasarım, web, dijital iletişim, yazılım işleri gibi hizmetler üzerinden yüksek fiyatlar talep eden masraflı sistemlerdir.

Angora Dil Çözüm Ortaklığı, ağır yükümlülükler içeren franchise modellerinin aksine alınan hizmet kadar, ihtiyaç odaklı destek modeli ile var olan bir kurstaki veya gruptaki sistemleri güçlendirir.

Alınan hizmet kadar ödeme yapılır.

Sözleşme gereği zorunlu alım kotası gibi dayatmalar nedeniyle veya sırf tabela isim hakkı için yüksek meblağlar ödenmemiş olur.

İster bir, ister yüz, isterse bin öğrenci olsun tüm öğretmenler, kurslar veya okullar bu sisteme dahil olabilirler.

Dönemlik veya yıllık anlaşma imkânı sunar.

Öğrencilerimize gösterdiğimiz ciddiyet ve sorumluluğu aynı şekilde gösterecek, güler yüzlü, pozitif, çalışkan, samimi ve kaliteli hizmetin üstünlüğüne ve gücüne inanan tüm eğitimcileri bizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim