ONLINE DERSLER
YDS

2024 Nisan KIZILAY ŞUBE YDS 70+ İLERİ SEVİYE GRUP Sertan Hoca 6 Ocak

Başlangıç Tarihi 06.01.2024
Bitiş Tarihi 24.03.2024
Ders 600 + Saat

20 kişilik sınırlı kontenjan.

DERSİN EĞİTMENLERİ

sertan-hoca
Sertan Hoca
İngilizce
Öğretmen Detay
ismail-turasan
İsmail Turasan
İngilizce
Öğretmen Detay

Yüz yüze 70+YDS İleri Seviye Paketi -Sertan Hoca

Bu gruba kayıt olanlara, İsmail Turasan ile 2022 ve 2023 YDS İleri seviye 70- 87,5 grubu ve YDS 90+ Üst seviye grup derslerinin kayıtlarına erişim erişim hakkı da verilecektir.

Hedef Sınavlar : Nisan 2024 YDS ve devamındaki e-YDSler

Hedef Kitle: En az 70 puan ve üstünde notu olan ve sınavdan 90 ve üstü  puanları hedefleyen adaylar.  

UYARI: YDS/ E-YDS / YÖKDİL sınav notu 70 puan ve üstü olanlar bu gruba alınacaktır.  Resmi sınav sonuç belgesi ibrazı zorunludur. 

Öğretmen: Sertan Hoca

Başlangıç tarihi: 06.01.2024

Yüz yüze Ders Bitiş Tarihi: 24.03.2024

Ofline izleme yetkisi bitiş tarihi: 31.12.2024

Ders Günü ve Saati: Cumartesi 14:00-18.00

Video İzleme Süresi: Sınırsız ( 31.12 2024’e kadar)

Ders Kayıtlarını İzleme Süresi: Sınırsız ( 31.12 2024'e kadar)

Toplam ders saati:  600 ders

+ 60 ders Kızılay şubede Yüzyüze sınav, deneme, mini deneme ve çözüm analiz dersleri

+ 120 ders Nisan 2023 orta seviye ders kayıtları - İsmail Turasan 

+ 120ders Ekim 2022 orta seviye ders kayıtları - İsmail Turasan 

+ 60 ders Nisan 2023 70+ seviye ders kayıtları - İsmail Turasan 

+ 96 derslik  OFFLINE 2022 Nisan 90+ grubun kayıtlarını izleme hakkı verilecektir. - İsmail Turasan 

+120 derslik 2022 Nisan YDS kamp kayıtlarını izleme hakkı verilecektir. - İsmail Turasan 

+ e-YDS deneme, çözümü ve analizi paketi (6  adet özgün sınav ve çözümleri) - İsmail Turasan 24ders

Toplam:600 ders kayıtlı içerik

NOT 1: destek@angoradil.com adresine indirim talebinizi mail ile iletiniz. Size gerekli kontrol yapılarak indirim kodu tanımlanacaktır. Size gelecek olan kod ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

* e-YDS olan günlerde ve dönem arası tatilinde bir hafta sonu ders yapılmayacak olup telafisi başka günlerde yapılacaktır. Birkaç defa Pazar günü telafi veya ek ders için ders yapılabilir.

*Bir oturum 5 ders saatidir ve bir ders saati 40 dakikadır. Dersler blok halinde yapılabilir.

 

Canlı ders dondurma hakkı:

Canlı ders kayıt dondurma işlemleri sadece ders başlangıç tarihinden sonra ilk 2 hafta içerisinde yapılmaktadır, 2 haftadan sonra kayıt dondurma yapılmaz. Kayıt dondurma hakkı sadece bir sonraki dönem ders olarak kullanılabilir. Ücret iadesi veya kayıt iptale çevrilemez.

Kayıt dondurma yapıldığında derslerin offline kayıtlarına ve içeriklere erişim hakkı da sona erer.

Canlı ders iptal hakkı:

İptal işlemi MEB yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca yapılır. Yani sadece iptal edilen güne kadar işlenen ders tutarı( bir gün 5 ders saatidir), %10 cayma bedeli ve verilen kitapların ücreti hesaplanarak toplam ücretten düşülür, ücretin tamamını ödemiş iseniz geri kalan tutar tarafınıza iade edilir. Derslere katılım sağlanmaması devamsızlık olarak değerlendirilir ders ücretinde indirim için hak teşkil etmez. Dersler hiç başlamadan yapılan yazılı iptal başvurularında ise izlenen ders tutarı düşülerek ücret iade edilir.

Kayıt iptali yapıldığında derslerin offline kayıtlarına ve içeriklere erişim hakkı da sona erer.

Merhaba,

2024 YDS 70+ İleri seviye programımıza hoş geldiniz.  Sizin YDS, e-YDS ve YÖKDİL hedeflerinize ulaşmanız için içeriği zengin, sınav odaklı, son ÖSYM sınavları ile uyumlu ve güncel bir program hazırladık.  Sizin disiplinli, düzenli ve sınav odaklı çalışmalarınız alacağınız verimi ve neticeyi asıl belirleyen etken olacaktır. Biz ekip olarak yol gösterici olacağız, sınava sizi en iyi hazırlayacak içerikleri sunacağız ve sizi düzenli olarak takip edeceğiz. Sizden düzenli olarak önce programınızda hafta hafta belirlenen offline içerikleri izlemenizi, sonra canlı derslere katılımınızı, düzenli  ödev yapmanızı ve düzenli tekrarları yapmanızı, yani üzerinize düşen görevleri yerine getirmenizi bekliyoruz.

Hazırladığımız programa göre ders öncesinde izleyeceğiniz 2022 Ekim orta seviye YDS grubu ders kayıtlarından oluşan çevrimdışı (offline)  içerik bulunmaktadır. Haftada en az 2 gün bu çevrimdışı (offline) içerikleri izleyerek ve gerekli notları tutarak ve örnek cümle çevirilerini yaparak aşağıdaki programı takip etmeniz beklenmektedir. Katılımcıların düzenli  olarak offline video izleme, çeviri ve soru çözüm ödevlerini yapıp yapmadıkları takip edilecektir. Gerekli uyarı ve hatırlatmalar yapılacaktır.

 Offline içerikler, ödevler ve soru çözümü ile ilgili sorularınızı hem soru çözüm kapalı whatsapp grubu ile diğer katılımcılara sorabileceksiniz ve bilgi paylaşımı yapabileceksiniz hem de doğrudan Angora Dil idari whatsapp iletişim hattı ile öğretmenlerimize sorabileceksiniz. Öğretmenlerimiz ilk fırsatta sizlerin sorularını mesai saatleri içerisinde (9.00 - 18.30) yanıtlayacaklardır.

Bilinen kelimelerin sınavdaki soru değerlerinin tek tek kodlandığı sınav odaklı kelime anlatımları izlenmelidir. Eş anlam, birlikte kullanım, örnek cümlede kullanım ve çeviri- analiz çalışmaları yapılmalıdır. Detaylı ve uzun uzun her şeyi not almak yerine seçici ve derslerde anlatıldığı gibi hedef odaklı notlar tutulmalıdır.

Canlı derslerde sizin seviyenize ve ihtiyaçlarınıza uygun, kelime, okuma, çeviri soru çözüm ve analiz odaklı özel çalışmalar yapılacaktır. Kayıtlı derslerde bulunan içeriği tekrar etmemek ve sınırlı ders süresini daha verimli kullanmak için farklı örnek cümle analizlerine, farklı sorulara ve metinlere yer verilecektir. Katılımcıların kayıtlı dersleri izlemiş olarak derslere geldikleri varsayılarak hareket edilecektir. Kayıtlı içeriği pekiştiren bir yaklaşımla yeni içerik sunulacaktır.

Haftada iki gün canlı dersler ile yoğun bir hazırlık dönemi sizleri beklemektedir. Ders esnasında temel seviye anlatımlara yer verilmeyecektir ancak orta seviyede sınava hazırlanan bir aday için gerekli görülen her şey tek tek açıklanacaktır. Temelde eksiği olanlar için temel seviye ders kayıtları da mevcuttur.  

Dersler Zoom üzerinden yapılacaktır. www.angoradil.com anasayfamızda “bugünkü dersler” bölümünden derse giriş yapabilirisiniz. Dersler 9.30 -12.30 arasında yapılacaktır. Lütfen kameralarını kapalı tutunuz. Sorularınızı sohbet bölümünden canlı olarak veya dersi kayıttan izlerken whatsapp üzerinden sorabilirsiniz. Yapılan derslerin kaydı en geç ertesi iş günü içinde sisteme yüklenmektedir.

Kapsamlı program içeriği, düzenli takip ve ödevlendirme sistemi, bireysel sorulara cevap sistemi ve İsmail Turasan hocamız ile canlı derslerin sizleri yüksek puanlara taşımasını temenni eder, güzel bir çalışma dönemi dileriz.

Angora Dil

 

 

Kullanılan kaynaklar:

1. ALL INCLUSIVE (SINAV ODAKLI KONU ANLATIM VE SORU TÜRLERİ KİTABI)

2. YDS KELİME KİTABI 1 SIFATLAR -  2 FİİLLER  – 3 ZARFLAR ÖBEK FİİLLER EDATLAR

3. Çıkmış Sorular Sisteme yüklenecektir

4. Özgün sorular - denemeler

Kurulduğu günden bu yana, Angora Dil akademik ortalaması yüksek gençlere ve farklı başlıklar altında pozitif ayrımcılık ile birçok adaya indirimler sunarak eğitimlerine destek olmaya devam ediyor.

Lütfen indirimler bölümünü dikkatli inceleyiniz. 

YDS - EYDS - YÖKDİL FİZİKSEL KURS İndirimleri

1.Aktif/Eski Online ve Eski Fiziksel Öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına %20 indirim vardır. İsmail Turasan hocamızın daha önce çalıştığı tüm kurumlardaki eski öğrencileri de bu kapsam içindedir. 

2.ÇKS kaydı olan çiftçilere ve asgari ücretle çalışanlara ve birinci derece yakınlarına %15 indirim vardır.

3. MEB'e Bağlı DEVLET/ÖZEL kurumlarda görev yapan Öğretmenlerimize ve Akademisyenlerimize %15 indirim

4. Sağlık Bakanlığı Bünyesinde Çalışan Tüm Sağlık Personeline %15

5. Güvenlik Birimi: TSK - Emniyet Mensubu %15

6. Engelli İndirimi %30

7. Kamu ve özel banka Çalışanları %10

8. Kamuda çalışan tüm memurlara ve çocuklarına %10

9. Eğitim Bir Sen 7 Nolu Şube Üyelerine ve birinci derece yakınlarına %15

 

Başarılı Gençlerin Eğitimine Destek Kampanyası

Üniversitede aldığı eğitimin hakkını vererek okumakta olanlara veya yüksek başarı ile son 5 yıl içinde mezun olmuş olanlara iyi bir haberimiz var.  Şu anda resmi transkriptlerinde Genel Akademik Not Ortalaması (GANO) 3.00 ve üzerinde olanlara başarıları oranında indirimler yaparak destek olmak istiyoruz.  

1. Not ortalaması 3.00 - 3.25 arasında olanlar için indirim oranı %20

2. Not ortalaması 3.26 - 3.50 arasında olanlar için indirim oranı %35

3. Not ortalaması 3.51- 3.80 arasında olanlar için indirim oranı %50

4. Not ortalaması 3.81- 4.00 arasında olanlar için indirim oranı %65

**Son 5 yıl içindeki yüksek lisans ve doktora mezuniyet ortalaması için de geçerlidir. E-devlet üzerinden resmi belge ibrazı zorunludur.

!!!! İndirimler birleştirilemez. Sadece bir indirim uygulanır.

ALES’ te Başarılı Gençlere 
YÖKDİL / YDS için Büyük Destek Angora Dil’de…
Puan    İndirim oranı
70-79    %10
80-84    %20
85-89     %30
90-100     %40

* Yüz yüze, online / offline tüm paketlerde geçerlidir.

Yüz yüze kurslarımızda danışman arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. 
 

Hatırlatma: Eğitim desteği kampanyasına başvuranlar KVKK kapsamında bilgi paylaşım kurallarını kabul etmiş sayılırlar ve T.C. yasalarına, etik değerlere ve destek kampanyası kuralllarına uymayı  taahhüt ederler.Sahte veya yanlış belge ile başvuru yapan, program kurallarına aykırı tutum ve davranışlar  sergileyen veya online ders sürecinde öğretmenlere, diğer öğrencilere veya üçüncü kişilere yasalara ve ders adabına uymayan davranışlar sergileyen katılımcıların yasal kesintiler yapıldıktan ilişiği kesilir.

 

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. Niğde Atatürk Lisesi'nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak  Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğrenim görme hakkı kazanmıştır.

2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi olmuştur. 2004 yılında  son sınıfta öğrenim görürken Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Hem Hacettepe hem de ODTÜ'de yüksek lisans sınavlarını geçerek kabul almıştır. ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programını tercih ederek 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans derslerini 3,64 ortalama ile almıştır.

ODTÜ, Başkent Üniversitesi ve TÖMER Ankara'nın İngilizce okutmanlık yazılı sınavlarında ve ayrıca Türkiye 150.si olarak KPSS'de başarılı olmuştur. Mesleki yaşamına 2004 yılında Başkent Üniverisitesi’nde başlamıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde , 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır.

2013’te ODTÜ’den istifa ederek Türkiye'de sınav odaklı ve genel amaçlı dil eğitimine yön verecek bir kurum oluşturma ideali ile Akın Dil Eğitim Merkezi’nde Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2013-2014 Nisan döneminde Konya şubede, 2014 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kızılay şubede Kurs Müdürü, öğretmen, soru yazarı ve eğitim koordinatörü olarak çalışmıştır.

Kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında kendi sermayesi ile Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir. 

Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasında idi. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri vermiştir. 

Zaman içinde öncelikleri değişen ve kurs idaresi kurucu tarafından kendilerine verilmek istenen yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de Kızılay şubeden ayrılmıştır. Tam zamanlı olarak kurucusu olduğu Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   

Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile temel seviye 10-40, orta seviye45-65 ve 70-87,5 ileri seviye ve özellikle 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir. 

10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitimdeki tüm görevlerini karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. Çayyolu Akın şubesini kapatmıştır. Alınan ortak karar ile yksdilakin.com sitesi ve YKSDİL şirketi de kapanmıştır.

Koru metro son durakta bulunan aynı adreste Angora Dil adı altında yeni bir marka kurarak Angora Dil çatısı altında çalışmalarına devam etmiştir.

İsmail Turasan uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL, YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

 

İsmail Turasan şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

www.angoradil.com uzaktan eğitim YDS gruplarında, Ankara Kızılay Konur sokakta ve Çayyolu Koru metroda bulunan 2 ayrı fiziksel şubenin müdürü ve aktif olarak derslere giren öğretmeni olarak çalışmaktadır. ÖSYM sınavlarını aynı titizlikle takip etmeye ve bunları esas alarak yeni, güncel ve sınav odaklı kaynaklar üretmeye devam etmektedir.

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil YDS Sınav kelimeleri kitapları 1 - 2 - 3

2) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav soru türlerine yaklaşım kitabı

3) Angora Dil YDS Okuma-analiz kitabı

4) YDS /e-YDS deneme sınavları 

5)  Angora Dil Temel seviye ön hazırlık dilbilgisi kitabı 10-40 grupları için

6)  Angora Dil YDS Mini deneme kitabı

2024 Nisan KIZILAY ŞUBE YDS 70+ İLERİ SEVİYE GRUP Sertan Hoca 6 Ocak
advantage
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
axess
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
bonus
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
cardfinans
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
combo
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
maximum
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
paraf
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
saglamkart
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL
world
2 Taksit 12,890.40 TL
3 Taksit 13,135.20 TL
4 Taksit 13,378.80 TL
5 Taksit 13,624.80 TL
6 Taksit 13,868.40 TL
7 Taksit 14,112.00 TL
8 Taksit 14,356.80 TL
9 Taksit 14,602.80 TL
10 Taksit 14,845.20 TL
11 Taksit 15,090.00 TL
12 Taksit 15,334.80 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava 121 gün kaldı!
YDS

2024 Nisan KIZILAY ŞUBE YDS 70+ İLERİ SEVİYE GRUP Sertan Hoca 6 Ocak

Başlangıç Tarihi 06.01.2024
Bitiş Tarihi 24.03.2024
Ders 600 + Saat

20 kişilik sınırlı kontenjan.

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim