ONLINE DERSLER
YÖKDİL

OFFLINE YÖKDİL SOSYAL PAKETİ ve KİTAP SETİ

Başlangıç Tarihi 01.09.2023
Bitiş Tarihi 31.12.2024
Ders 588 + Saat

2024 sonuna kadar kullanıma açık

DERSİN EĞİTMENLERİ

sertan-hoca
Sertan Hoca
İngilizce
Öğretmen Detay
ismail-turasan
İsmail Turasan
İngilizce
Öğretmen Detay

OFFLINE YÖKDİL SOSYAL PAKETİ + KİTAP SETİ

 ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Bu pakette ÜCRET İADESİ, DEĞİŞİM VEYA İPTAL İŞLEMİ YOKTUR. Bu paketi almadan önce lütfen iyi planlama yaptığınızdan emin olunuz.

Ders çalışma ve video izleme vakti ayırabilecek iseniz alım yapınız. 

Program Bilgileri:

Bu program, önceki dönem YÖKDİL Sosyal ve ortak konular için ORTA seviye YDS gruplarına ait  kayıtlı derslerden ve e-YÖKDİL SOSYAL  BİLİMLER DENEME sınavından oluşmaktadır.

En az 40 puanı olan adaylar için uygundur. Temelden başlayan ön hazırlık paketi değildir.YÖKDİL' den  puan almış öğrencileri, YÖKDİL' den 75-80 puan ve üstüne taşımayı hedefleyen bir programdır.

Öz disipline sahip, düzenli ödev yapma alışkanlığı olan adaylar için uygundur. 6 adet offline paket ile kayıtlı içerik ile toplam 588 derslik içerikten oluşmaktadır.  

Alacağınız verim ayıracağınız verimli çalışma zamanı ile doğru orantılı olacaktır.  İsmail Turasan hocamızın YÖKDİL SOSYAL grubuna özel hazırladığı 2023 YÖKDİL bireysel çalışma programına ve YÖKDİL ödev takvimine uymanız beklenmektedir.

Bireysel olarak haftada en az 4 gün, günde en az 3 saat video kayıt izleme, okuma, tekrar veya ödev yaparak çalışma planlanmıştır.  Bireysel çalışma planı sisteme pdf olarak yüklenmiştir.

 

Öğretmen: İsmail Turasan

Video İzleme Süresi: 31.12.2024

Ders Kayıtlarını İzleme Süresi: 31.12.2024

Programda neler var?

6 ayrı offline kayıtlı içerik bulunmaktadır. Programın verimli kullanılması için gerekli çalışma planı ve ödev takvimi var. Paket satın alındığında offline içeriklere erişim hakkı başlar.

İçerik özeti:

1. 120 ders İsmail Turasan ile 45-65 puan arası gruba özel 2022 EKİM DÖNEMİ ORTA seviye ders kayıtları

2. 120 ders İsmail Turasan ile 45-65 puan arası gruba özel 2023 NİSAN DÖNEMİ ORTA seviye ders kayıtları

3. 48 ders YÖKDİL SOSYAL OFFLINE KAMP (28 Ağustos 2022 YÖKDİL Sınavına yönelik kamp kayıtları)

4. 48 ders YÖKDİL SOSYAL 2023 MART PROGRAMI KAYITLARI  

5. 132 ders  YÖKDİL SOSYAL 2023 AĞUSTOS PROGRAMI KAYITLARI (Sertan hoca)

6. YDS NİSAN 2022 kamp kayıtları (120 ders)  YDS ve YÖKDİL soru türlerine yaklaşım ipuçları

7.  2 Adet Özgün YÖKDİL DENEME SINAVI ve 4+4=8 ders YÖKDİL SAĞLIK deneme çözüm analiz kayıtları

8.  e-YÖKDİL DENEME SINAVI

 

Kitaplar ve kaynaklar:

Yirmi yıllık deneyimleri ile İsmail Turasan hocamız ve Angora Dil yazar kadrosunca kaynaklar ve kitaplar sınav odaklı olarak hazırlanmıştır.

 

Verilecek Kaynaklar:

1) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 1 Sıfatlar /Adjectives

2) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 2 Fiiller / Verbs

3) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 3 Zarflar  / Adverbs Deyimsel Fiiller /Phrasal verbsEdatlar / Prepositions

4) Angora Dil All Inclusive Sınav Soru Türlerine Yaklaşım Kitabı

 

5) YÖKDİL Özgün denemeler ve mini denemeler (pdf olarak sisteme yüklenmiştir)

6) YÖKDİL Kamp materyalleri(pdf olarak sisteme yüklenmiştir)

7) YDS Kamp materyalleri (pdf olarak sisteme yüklenmiştir)

 

Listedeki ilk 4 kitap Orta Seviye Offline Kayıtlarda işlenmiştir ve basılı olarak gönderilecektir. Diğerleri sisteme pdf olarak yüklenmiştir.

 

 

YÖKDİL İndirimleri

1.Aktif/Eski Online ve Eski Fiziksel Öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına %50 indirim vardır. İsmail Turasan hocamızın daha önce çalıştığı tüm kurumlardaki eski öğrencileri de bu kapsam içindedir. 

2.ÇKS kaydı olan çiftçilere ve asgari ücretle çalışanlara ve birinci derece yakınlarına %20 indirim vardır.

3. MEB'e Bağlı DEVLET/ÖZEL kurumlarda görev yapan Öğretmenlerimize ve Akademisyenlerimize %15 indirim

4. Sağlık Bakanlığı Bünyesinde Çalışan Tüm Sağlık Personeline %15

5. Güvenlik Birimi: TSK - Emniyet Mensubu %25

6.Engelli İndirimi %30

7. Kamu ve özel banka Çalışanları %10

8. Kamuda çalışan tüm memurlara ve çocuklarına %10

9. Eğitim Bir Sen 7 Nolu Şube Üyelerine ve birinci derece yakınlarına %25 

 

Başarılı Gençlerin Eğitimine Destek Kampanyası

Üniversitede aldığı eğitimin hakkını vererek okumakta olanlara veya yüksek başarı ile son 5 yıl içinde mezun olmuş olanlara iyi bir haberimiz var.  Şu anda resmi transkriptlerinde Genel Akademik Not Ortalaması (GANO) 3.00 ve üzerinde olanlara başarıları oranında indirimler yaparak destek olmak istiyoruz.  

1. Not ortalaması 3.00 - 3.25 arasında olanlar için indirim oranı %20

2. Not ortalaması 3.26 - 3.50 arasında olanlar için indirim oranı %35

3. Not ortalaması 3.51- 3.80 arasında olanlar için indirim oranı %50

4. Not ortalaması 3.81- 4.00 arasında olanlar için indirim oranı %65

**Son 10 yıl içindeki yüksek lisans ve doktora mezuniyet ortalaması için de geçerlidir. E-devlet üzerinden resmi belge ibrazı zorunludur.

!!!! İndirimler birleştirilemez. Sadece bir indirim uygulanır.

 

ALES’ te Başarılı Gençlere 
YÖKDİL / YDS için Büyük Destek Angora Dil’de…
Puan    İndirim oranı
70-79    %10
80-84    %20
85-89     %30
90-100     %40

 

Mühendislik, Mimarlık ve Hukuk Fakültesi öğrencilerine özel AGNO İndirimleri!

İndirim oranları:

2.00-2.25 ➡ %10
2.26-2.50 ➡ %20
2.51-2.75 ➡ %30
2.76-2.99 ➡ %40
3.00-3.50 ➡ %50
3.51-3.75 ➡ %60
3.76-4.00 ➡ %65

Oranında indirimler sizleri bekliyor!

* Yüz yüze, online / offline tüm paketlerde geçerlidir.

 

Nasıl başvuru yapabilirim?

1. adım: Angora Dil web sitesi olan www.angoradil.com  üzerinden ders paketlerini detaylı inceleyiniz. Seviyenize ve ihtiyacınıza uygun olan YDS / YÖKDİL / EYDS / KAMP / DENEME online veya offline paketi belirleyiniz.

2. adım: E-devlet üzerinden yuksekogretim-kurulu-transkript-belgesi-sorgulama bölümünden  transkript belgenizi indiriniz.

3. adım: Aşağıdaki örnek e-posta metnini düzenleyerek doldurunuz. Transkript belgenizi pdf dosya olarak ekledikten sonra destek@angoradil.com ’a  e-posta gönderiniz.

4. adım: Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile Angora Dil web sitesi olan angoradil.com üzerinden satın alma işlemi yapınız.

Örnek e-posta metni:

Sayın yetkili,

Sitenizde bulunan  Offline …..  grubunuzu satın almak istiyorum.

Sitenizde belirtilen başarılı gençlerin eğitimine destek kampanyası kapsamında  ….. maddede yazan %.... indirim kapsamında  İsmail Turasan ile …. Offline paket için indirim tanımlanmasını ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. İndirim uygulanması için gerekli transkript belgesini ekte pdf formatında  gönderiyorum.(***pdf EKLEDİĞİNİZDEN EMİN OLUNUZ)

Ad soyad:

TC no:

cep tel: 0

e-posta:             @

İyi günler dilerim.

Hatırlatma: Eğitim desteği kampanyasına başvuranlar KVKK kapsamında bilgi paylaşım kurallarını kabul etmiş sayılırlar ve T.C. yasalarına, etik değerlere ve destek kampanyası kuralllarına uymayı  taahhüt ederler.Sahte veya yanlış belge ile başvuru yapan, program kurallarına aykırı tutum ve davranışlar  sergileyen veya online ders sürecinde öğretmenlere, diğer öğrencilere veya üçüncü kişilere yasalara ve ders adabına uymayan davranışlar sergileyen katılımcıların yasal kesintiler yapıldıktan ilişiği kesilir.

İsmail TURASAN, Angora Dil Eğitim Merkezi ve www.angoradil.com kurucusudur.

ÖSYM  tarafından yapılan İngilizce sınavların en sıkı takipçisidir ve 2013'ten beri yazılı sınavlara ve son beş yılda 40'tan fazla e-YDS oturumuna katılarak bu sınavlara göre özgün sorular hazırlayan ders öğretmenidir.

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. 2000 yılında üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak öğrenim görmek hakkı kazandığıHacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde 2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi ve 2004 yılında mezun olmuştur. Son sınıfta öğrenim görürken 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi ve belgesi almıştır. 2004-2006 yılları arasında ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programı derslerini almıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde, 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır. 2013’te ODTÜ’den istifa ederek Akın Dil Eğitim Merkezi’nde  Konya şube Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2104 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kurs Müdürü olarak çalışmış ve kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında  Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir.  Yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de tam zamanlı olarak Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile 70 puan üstü, 80 üstü ve 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir.  10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır.

Uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL , YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasındadır. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri devam etmektedir.YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır.

 

Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitim Ankara şubesindeki tüm görevlerini ile karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır.

Şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır.

 Evli ve bir çocuk babasıdır.

Angora Dil Eğitim çatısı altında 2022 yılında yazar / ortak yazar yayına hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 1Sıfatlar /Adjectives

2) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 2 Fiiller / Verbs

3) Angora Dil Sınav Kelimeleri ve Cümleleri 3 Zarflar  / Adverbs Deyimsel Fiiller /Phrasal verbsPrepositions /Edatlar

4) Angora Dil All Inclusive Sınav Soru Türlerine Yaklaşım Kitabı

5) Angora Dil Sınav Odaklı Okuma-Analiz Kitabı

6) Angora Dil YDS 15 Mini Deneme Kitabı

7) Angora Dil Sınav Odaklı Temel Seviye Dilbilgisi Kitabı

8)  Angora Dil YDS Özgün 5 Deneme Sınavı Kitabı

 

Akın Dil için Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             100 READING

3.            YDS STARTER

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           YKSDİL 8 video çözümlü deneme,

11.        YKSDİL  14 YDT deneme, 

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

Akın Dil için EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

OFFLINE YÖKDİL SOSYAL PAKETİ ve KİTAP SETİ
advantage
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
axess
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
bonus
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
cardfinans
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
combo
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
maximum
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
paraf
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
saglamkart
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL
world
2 Taksit 5,371.00 TL
3 Taksit 5,473.00 TL
4 Taksit 5,574.50 TL
5 Taksit 5,677.00 TL
6 Taksit 5,778.50 TL
7 Taksit 5,880.00 TL
8 Taksit 5,982.00 TL
9 Taksit 6,084.50 TL
10 Taksit 6,185.50 TL
11 Taksit 6,287.50 TL
12 Taksit 6,389.50 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava 166 gün kaldı!
YÖKDİL

OFFLINE YÖKDİL SOSYAL PAKETİ ve KİTAP SETİ

Başlangıç Tarihi 01.09.2023
Bitiş Tarihi 31.12.2024
Ders 588 + Saat

2024 sonuna kadar kullanıma açık

16% İNDİRİM
i
6000.00 TL 5000.00 TL
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim