ONLINE DERSLER
YKSDİL

KORU 2024 YKSDİL YÜZ YÜZE TEMEL SEVİYE GRUP HAFTA SONU SABAH

Başlangıç Tarihi 30.09.2023
Bitiş Tarihi 14.06.2024
Ders 950 + Saat

6-18 kişilik gruplar. Sınırlı kontenjan.

DERSİN EĞİTMENLERİ

sertan-hoca
Sertan Hoca
İngilizce
Öğretmen Detay
irem-akin
İREM AKIN
İngilizce
Öğretmen Detay

362 canlı ders + 600 ders offline. Sınav odaklı dilbilgisi, okuma, kelime anlatım, çeviri, soru çözüm ve soru analizleri içeren çok kapsamlı bir çalışma paketidir.

HEDEF KİTLE: 12. snıfta öğrenim gören veya mezun durumdaki temel seviye A1- A2 İngilizce bilgisine sahip dil öğrencileridir. Temelden başlayarak kelime ve dilbilgisi öğretimi yapılmakta ve bolca okuma çeviri yapılarak konular pekiştirilmektedir.

Temel seviye ön hazırlık programına dahil olan öğrencilerimiz isterlerse ve vakitleri varsa konuşma, yazma ve dinleme  odaklı  genel İngilizce programlarımıza da ayrıca kayıt yaptırarak dahil olabilirler. Ancak bizim tavsiyemiz öncelikle TYT ve temel seviye ön hazırlık programı ve okul dersleri dengesinin korunması yönündedir.

 

YKSDİL 12. sınıf üniversite ön hazırlık temel seviye programlarımızın içeriği

Adayların kelime, dilbilgisi ve okuma becerilerini sağlam bir temele dayandırmaları çok önemlidir. Kursta yapılan derslerde her gün kelime, dilbilgisi anlatım ve alıştırma ve en son olarak okuma ve çeviri sırası ile işlenmektedir.

Angora Dil uzman eğitmen kadromuz ile dilcilerin bu temeli sağlam atabilmeleri için sınav odaklı üniversite ön hazırlık programı hazırladık. Temel seviye sıfatlar ve fiiller başta olmak üzere sınavlarda en çok gelen kelimeler tablolar halinde, eş anlamlıları ve Türkçeleri ile sunulduktan sonra birlikte kullanıldığı kelimeler ve örnek cümleler içinde verilmiştir.

Örnek cümleler aynı zamanda iki seçenekli kelime alıştırması şeklinde hazırlanmıştır.

Tmel seviye dilbilgisi kitabımız da tamamen sınav odaklı hzırlanmış ve sadece sınavlarda test edilen konulara yer verilmiştir. Bol alıştırma ve testler ile anlatılan konular pekiştirilmektedir. İhtiyaca göre sınıf öğretmeni tarafından dönem içinde ek kaynaklar sağlanarak daha fazla pratik yapılması sağlanmaktadır.

Programın en önemli kısmı okuma becerilerine odaklanan ve öğretilen kelime ve konularla uyumlu, öğretilen kelimeleri bolca tekrar eden ve sınavlarda gelen okuma sorularını ve seçenek kurgularını, çeldiricileri en temel seviyen itibaren öğreten okuma programıdır. Sınav odaklı 100 okuma metninden oluşan  kitabımız, basitten karmaşığa ve kolaydan zora ilerleyen metinler ile adım adım öğrencilerin üst seviyelere çıkmalarına yardımcı olacak şekilde kurgulanmıştır.

Yüz yüze derslere  ek olarak İsmail Turasan hocamızın anlatımı ile temel seviye dilbilgisi kitabında bulunan tüm konular ve kelime bilgisi için gerekli tüm tabloların ve örnek cümlelerin anlatıldığı video dersler de dönem sonuna kadar açık olacaktır.

 

YKSDİL Üniversite hazırlık programlarımız, adayların Yabancı Dil Testine yönelik hazırlık yapmalarına destek olan programlardır. Dil puanı ile öğrenci alan lisans bölümleri hedeftir.

Yabancı Dil yerleştirme puanı ile öğrencilerin seçebilecekleri lisans bölümleri, başta İngilizce olmak üzere, birçok dilde, “Öğretmenlik, Dil ve Edebiyat, Dilbilim, Turist Rehberliği veya Mütercim – Tercümanlık” bölümlerini içerir.


ANGORA DİL YKSDİL Hazırlık programları

 

Program içeriğinde 350 Ders Saati İngilizce  Eğitim programı +i htiyaca göre ek dersler  bulunmaktadır.

 

Toplamda 9 aylık hazırlık programı Eylül ayı itibariyle başlamaktadır.

Yine seviyenize uygun 12. sınıf ve Mezun sınıflarımızda programlarımız  mevcuttur. Bire bir takip ve öğrenci odaklı koçluk sistemi ile öğrenciler tek tek takip edilmektedir.

11. sınıflara özel rehberlik ve koçluk yapılmaktadır.

 

YKS-DİL Hazırlık programlarımızda tamamen sınava yönelik bir program izlenmektedir.

 Programa katılım öncesinde seviye belirleme sınavına katılarak size uygun grup derslerine misafir olarak katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

 

Kontenjanlarımız kısıtlıdır.

Her sınıfta kontenjan 24 olsa da genellikle 14-16 öğrenci bulunmaktadır.

 

Yüz yüze eğitim programlarımızda Şu anda Erken Kayıt Dönemimiz devam etmektedir.

 ÖN HAZIRLIK PROGRAMLARI

♦️ 350 Ders Saatlik program + ek dersler ile Yüz yüze eğitim

 

♦️ 240 Ders Saatlik İSMAİL TURASAN OFFLINE DERS KAYITLARI

 

♦️ angoradil.com - Sınırsız Video Ders Paketi

 

♦️ Kaynak Kitaplar ve Ders Materyalleri

 

♦️ Türkiye Geneli Deneme Sınavları dahildir.


 

Hedef: Haziran 2024 YKS-Dil Sınavı (YDT)

HEDEF KİTLE: 25-50 Temel Seviye 

Başlangıç tarihi: 30 Eylül 2023

Toplam ders saati: 362 ders + ek dersler + 600 ders video içerik

Bitiş Tarihi: 14 Haziran 2024 (Haziran ayında sınav öncesinde sınav kamp programı olacaktır.)

Peşin ödemelerde % 10 indirim uygulanır. 2 taksit uygulanır.

Bir ders saati 40 dakikadır. Günlük 4 ders saatidir. Dersler ihtiyaca göre ders bütünlüğünü bölmemek için üç blok halinde veya dönem sonunda mini sınav / sınav şeklinde işlenebilir.

 

Temel seviyede Toplam 270 Ders Saatlik bir program öğrencilerimize sunulmaktadır.

Program içeriğinde 125 Ders Saati Matematik, 125 Ders Saati Türkçe Eğitim programları bulunmaktadır. 20 ders TYT sosyal ve fen bilimleri dersleri için ödevlendirme, bireysel takip ve rehberlik

Alanında yetkin Matematik ve Türkçe öğretmenlerimiz dil öğrencilerine özel bir içerik ve kaynaklar ile TYT'de azami net getirecek şekilde ders içi anlatımlar yapmakta ve ödevlendirme ile öğrencileri takip etmektedirler.

Gerekli görüldüğü takdirde etüdler ile öğrenciler desteklenmektedir. 

 

NOT: Dilciler dışındaki adaylar programa alınmamaktadır. YKSDİL programına dahil olmak isteyenlerin ayrıca YKSDİL kurs kaydı yaptırması gerekmektedir.

 

 

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. 2000 yılında üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak öğrenim görmek hakkı kazandığı Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde 2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi ve 2004 yılında mezun olmuştur. Son sınıfta öğrenim görürken 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi ve belgesi almıştır. 2004-2006 yılları arasında ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programı derslerini almıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde, 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır. 2013’te ODTÜ’den istifa ederek Akın Dil Eğitim Merkezi’nde  Konya şube Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2104 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kurs Müdürü olarak çalışmış ve kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında  Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir.  Yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de tam zamanlı olarak Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile 70 puan üstü, 80 üstü ve 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir.  10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır.

Uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL , YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasındadır. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri devam etmektedir.YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını  tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitim Ankara şubesindeki tüm görevlerini ile karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. 

Şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

 

Akın Dil için Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 1 Sıfatlar 

2) Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 2 Fiiller

3 )Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 3 Zarflar Edatlar Öbek fiiller

4) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav konularına ve soru türlerine yaklaşım kitabı

5) Angora Dil Okuma-Analiz Kitabı

6)  Angora Dil Temel Seviye Ön Hazırlık Dilbilgisi Kitabı 0-35 Grupları için

7)  Angora Dil YDS 15 Mini deneme kitabı

KORU 2024 YKSDİL YÜZ YÜZE TEMEL SEVİYE GRUP HAFTA SONU SABAH
advantage
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
axess
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
bonus
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
cardfinans
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
combo
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
maximum
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
paraf
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
saglamkart
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL
world
2 Taksit 53,710.00 TL
3 Taksit 54,730.00 TL
4 Taksit 55,745.00 TL
5 Taksit 56,770.00 TL
6 Taksit 57,785.00 TL
7 Taksit 58,800.00 TL
8 Taksit 59,820.00 TL
9 Taksit 60,845.00 TL
10 Taksit 61,855.00 TL
11 Taksit 62,875.00 TL
12 Taksit 63,895.00 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava -154 gün kaldı!
YKSDİL

KORU 2024 YKSDİL YÜZ YÜZE TEMEL SEVİYE GRUP HAFTA SONU SABAH

Başlangıç Tarihi 30.09.2023
Bitiş Tarihi 14.06.2024
Ders 950 + Saat

6-18 kişilik gruplar. Sınırlı kontenjan.

9% İNDİRİM
i
55000.00 TL 50000.00 TL
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim