ONLINE DERSLER
YKSDİL

KIZILAY ŞUBE 2024-2025 DİLCİLERE ÖZEL TYT GRUBU

Başlangıç Tarihi 12.08.2024
Bitiş Tarihi 15.06.2025
Ders 270 + Saat

Küçük gruplar. Sınırlı kontenjan.

2024-2025 Dilcilere özel TYT ve bireysel rehberlik takip programı

HEDEF KİTLE: Dil alanından sınava girecek olup TYT hazırlığı yapmak isteyen 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf öğrenciler veya mezun YDT adayları

Başlangıç tarihi: 9 Eylül 2024

15 Ağustos 2024 sonrasında ön hazırlık dersleri olacaktır.Ana program Eylül ayında başlayacaktır.

Toplam ders saati: 400 ders + ek dersler

Bitiş Tarihi: Haziran 2025 (açıklanacak olan YKS tarihi)

 

Toplam 400 Ders Saatlik bir program öğrencilerimize sunulmaktadır.

Matematik, Geometri, Türkçe, Sosyal ve Fen bilimleri dersleri ve kişiye özel ödevlendirme, bireysel takip ve rehberlik sistemi uygulanmaktadır.

Alanında yetkin öğretmenlerimiz dil öğrencilerine özel içerik ve kaynaklar ile TYT'de azami net getirecek şekilde ders içi anlatımlar yapmakta ve ödevlendirme ile öğrencileri takip etmektedirler.

Gerekli görüldüğü takdirde etüdler ile öğrenciler desteklenmektedir. 

Altyapısı iyi olan öğrencilere özel anlatım, ödevlendirme ve takip yapılmaktadır

YKSDİL İngilizce programına dahil olmak isteyenlerin ayrıca YKSDİL kurs kaydı yaptırması gerekmektedir.

 

Bir ders saati 40 dakikadır. Günlük 4 ders saatidir. Dersler ihtiyaca göre ders bütünlüğünü bölmemek için üç blok halinde veya dönem sonunda mini sınav / sınav şeklinde işlenebilir.

KIZILAY ŞUBE 2024-2025 YKSDİL YÜZ YÜZE Temel SEVİYE GRUP  

Hedef: Haziran 2025 YKS-Dil Sınavı (YDT)

HEDEF KİTLE: 12. sınıf ve mezun 40 NET ÜSTÜ YKSDİL ADAYLARI 

Başlangıç tarihi: 7 Eylül 2024

Ders Günü ve Saati : CUMARTESİ - PAZAR 9.30-.12.30

İhtiyaca göre hafta içi ders eklenebilir.
Toplam ders saati: 400 ders + etüdler + ek dersler + 600 video ders

Bitiş Tarihi: 15 Haziran 2025 (Haziran ayında sınav öncesinde sınav kamp programı olacaktır.)

 

YKSDİL / YDT Nedir?

 YKS-3 (YDT) ülkemizde bulunan üniversitelerin yabancı dil bölümlerine yerleşmek isteyen adayların girmeleri zorunlu olan dil sınavıdır. Toplam 80 sorudan oluşan YDT için verilen sınav süresi 120 dakikadır. Yabancı dil okumak isteyen öğrencilerin TYT sınavıyla birlikte YDT sınavına da girip gerekli puanı almaları gerekir. Üniversitelerin dil üzerine eğitim veren bölümlerine yerleşmek isteyen adaylar için dil puan türünün hesaplanmasında %40 TYT ve %60 YDT başarısı göz önünde bulundurulur. Dolayısıyla üniversitelerin dil bölümlerine yerleşmek isteyen adaylar hem TYT hem de YDT sınavlarına girerek belirli bir puan elde etmeleri gerekmektedir.

 

Kimler YDT’ye Girebilir?

YDT sınavı üniversitelerin dil bölümlerine yerleşebilmek için hazırlanmış bir sınavdır.

   – Kurumlarının (lise veya dengi okullar, açık öğretim liseleri) son sınıfında okumakta olan öğrenciler

   – Ortaöğretim kurumlarının son sınıflarında beklemeli durumda bulunanlar

   – Ortaöğretim kurumlarını bitirmiş olanlar

   – Ortaöğrenimlerini yurt dışında tamamlayıp durumları yukarıdakilerden birine uyanlar

 

YDT Konuları  nelerdir ve  YDT Soru Dağılımı nasıl?

 YKS sınavının 3. oturumu olan Yabancı Dil Testi (YDT) sınavı 5 farklı dil üzerinden düzenlenmektedir. Bu diller; İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça’dan oluşmaktadır. Sınava girecek olan öğrenciler hangi dilde hazırlanacak ise o dile yönelik belirlenen konu başlıkları ve soru tiplerine çalışma sağlamalıdır. Aşağıda belirtilen konu başlığı ve soru tipleri 5 dili kapsayacak şekilde verilmiştir.

YDT Konu Başlıkları ve Soru Dağılımı

   *Kelime Bilgisi – (5 soru)

   *Dil Bilgisi – (10 soru)

   * Cloze Test – (5 soru)

   *Cümleyi Tamamlama – (8 soru)

   *İngilizce Verilen Cümlenin Türkçe Karşılığını Bulma – (6 soru)

   *Türkçe Verilen Cümlenin İngilizce Karşılığını Bulma – (6 soru)

   *Paragraf – (15 soru)

   *Anlamca En Yakın Cümleyi Bulma – (5 soru)

   *Paragrafta Anlam Bütünlüğünü Sağlayacak Cümleyi Bulma – (5 soru)

   *Verilen Durumda Söylenecek İfadeyi Bulma – (5 soru)

   *Diyalog Tamamlama – (5 soru)

   *Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümleyi Bulma – (5 soru)

 

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. Niğde Atatürk Lisesi'nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak  Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğrenim görme hakkı kazanmıştır.

2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi olmuştur. 2004 yılında  son sınıfta öğrenim görürken Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Hem Hacettepe hem de ODTÜ'de yüksek lisans sınavlarını geçerek kabul almıştır. ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programını tercih ederek 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans derslerini 3,64 ortalama ile almıştır.

ODTÜ, Başkent Üniversitesi ve TÖMER Ankara'nın İngilizce okutmanlık yazılı sınavlarında ve ayrıca Türkiye 150.si olarak KPSS'de başarılı olmuştur. Mesleki yaşamına 2004 yılında Başkent Üniverisitesi’nde başlamıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde , 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır.

2013’te ODTÜ’den istifa ederek Türkiye'de sınav odaklı ve genel amaçlı dil eğitimine yön verecek bir kurum oluşturma ideali ile Akın Dil Eğitim Merkezi’nde Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2013-2014 Nisan döneminde Konya şubede, 2014 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kızılay şubede Kurs Müdürü, öğretmen, soru yazarı ve eğitim koordinatörü olarak çalışmıştır.

Kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında kendi sermayesi ile Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir. 

Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasında idi. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri vermiştir. 

Zaman içinde öncelikleri değişen ve kurs idaresi kurucu tarafından kendilerine verilmek istenen yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de Kızılay şubeden ayrılmıştır. Tam zamanlı olarak kurucusu olduğu Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   

Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile temel seviye 10-40, orta seviye45-65 ve 70-87,5 ileri seviye ve özellikle 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir. 

10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitimdeki tüm görevlerini karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. Çayyolu Akın şubesini kapatmıştır. Alınan ortak karar ile yksdilakin.com sitesi ve YKSDİL şirketi de kapanmıştır.

Koru metro son durakta bulunan aynı adreste Angora Dil adı altında yeni bir marka kurarak Angora Dil çatısı altında çalışmalarına devam etmiştir.

İsmail Turasan uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL, YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

 

İsmail Turasan şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

www.angoradil.com uzaktan eğitim YDS gruplarında, Ankara Kızılay Konur sokakta ve Çayyolu Koru metroda bulunan 2 ayrı fiziksel şubenin müdürü ve aktif olarak derslere giren öğretmeni olarak çalışmaktadır. ÖSYM sınavlarını aynı titizlikle takip etmeye ve bunları esas alarak yeni, güncel ve sınav odaklı kaynaklar üretmeye devam etmektedir.

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil YDS Sınav kelimeleri kitapları 1 - 2 - 3

2) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav soru türlerine yaklaşım kitabı

3) Angora Dil YDS Okuma-analiz kitabı

4) YDS /e-YDS deneme sınavları 

5)  Angora Dil Temel seviye ön hazırlık dilbilgisi kitabı 10-40 grupları için

6)  Angora Dil YDS Mini deneme kitabı

KIZILAY ŞUBE 2024-2025 DİLCİLERE ÖZEL TYT GRUBU
advantage
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
axess
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
bonus
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
cardfinans
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
combo
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
maximum
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
paraf
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
saglamkart
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL
world
2 Taksit 75,194.00 TL
3 Taksit 76,622.00 TL
4 Taksit 78,043.00 TL
5 Taksit 79,478.00 TL
6 Taksit 80,899.00 TL
7 Taksit 82,320.00 TL
8 Taksit 83,748.00 TL
9 Taksit 85,183.00 TL
10 Taksit 86,597.00 TL
11 Taksit 88,025.00 TL
12 Taksit 89,453.00 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava -384 gün kaldı!
YKSDİL

KIZILAY ŞUBE 2024-2025 DİLCİLERE ÖZEL TYT GRUBU

Başlangıç Tarihi 12.08.2024
Bitiş Tarihi 15.06.2025
Ders 270 + Saat

Küçük gruplar. Sınırlı kontenjan.

Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim