ONLINE DERSLER
YKSDİL

2025 YKSDİL ONLINE Grup

Başlangıç Tarihi 05.10.2024
Bitiş Tarihi 30.06.2025
Ders 1000 + Saat

En kapsamlı YDT paketidir.

DERSİN EĞİTMENLERİ

sertan-hoca
Sertan Hoca
İngilizce
Öğretmen Detay
irem-akin
İREM AKIN
İngilizce
Öğretmen Detay
ismail-turasan
İsmail Turasan
İngilizce
Öğretmen Detay

Önemli hatırlatma:  ONLINE  YKSDİL programında İPTAL YA DA İADE İŞLEMİ YOKTUR. Gerçekten düzenli çalışma vaktiniz varsa ve bizim hazırlamış olduğumuz plan dahilinde haftada en az 4 gün dörder saatlik çalışma yapacak iseniz alım yapınız. 

Hedef: Haziran 2025 YKS-Dil Sınavı (YDT)

HEDEF KİTLE:  TDT İngilizce sınavından en az 20 net yapan veya Genel İngilizce Seviye Tespit sonucu en az B1 seviyede olan YKSDİL adayları için Temel Seviye Grup  (ONLINE)
 

Başlangıç tarihi: 5 Ekim  2024 Cumartesi

Bitiş Tarihi: Haziran 2025 (ÖSYM sınav takvimine göre sınava kadar sistem açık olacaktır)

Ders Günü ve Saati : Cumartesi - Pazar: 09:30- 12:40

Bir ders saati 40 dakikadır. Günlük 4 ders saatidir. Dersler ihtiyaca göre ders bütünlüğünü bölmemek için üç blok halinde veya dönem sonunda mini sınav / sınav şeklinde işlenebilir.

Önemli hatırlatma:  Online YKSDİL programı en az 16 katılımcı ile başlayacaktır. Kontenjan dolmazsa, öğrencilerimiz kendilerine uygun seviyedeki online YDS-YÖKDİL gruplarımıza yönlendirilecektir ve Nisan YDS sonrasında 30 derslik özel çalışma ile YKSDİL odaklı çalışmalara devam edebileceklerdir. Ayrıca online veya offline Sınav KAMP programına dahil edileceklerdir.

Toplam:  1100 ders

200 canlı ders + 900 ders offline  + OFFLINE YKSDİL / YDS / YÖKDİL sınav kampları

Program ücreti:  40.000 TL yerine 30.000 TL  Bankalara göre taksit sayısı ve fiyat farkı değişiklik göstermektedir.

Tüm katılımcılar TYT takip programına da ücretsiz olarak alınacaktır. 2025 TYT için bireysel olarak çalışmaları gereken konular ve takip etmeleri gereken program Angora Dil rehberlik birimi tarafından sağlancaktır. Adaylar bu programa göre TYT kaynaklarını temin ederek çalışmalarını bireysel olarak yapacaklardır. 

UYARI: Tüm kaynaklar, pdf notlar ve ders kayıtları bireysel kullanım içindir. Kötü niyetli veya amaç dışı kullanım ve paylaşımlarda yasal yollara başvurulup yasal takip başlatılacaktır.

 

YKSDİL Üniversite hazırlık programlarımız, adayların Yabancı Dil Testine yönelik hazırlık yapmalarına destek olan programlardır.  ANGORA DİL’de YKSDİL Hazırlık programlarımızda tamamen sınava yönelik bir program izlenmektedir.

 

Tüm katılımcılara 2023-2024 yılında İsmail Turasan ve uzman Angora Dil yazar kadrosunca hazırlanan en güncel ve sınav odaklı  kitap setleri kargo ile gönderilecektir.

Temeli iyi olmayan öğrenciler için 80 derslik temel seviye ön hazırlık ders paketi kayıtları mevcuttur.

40 net ve üstü orta seviye adaylar için hem YKSDİL 2021 ve 2022 ve 2023 ders kayıtları hem de YDS/YÖKDİL orta seviye ders kayıtları açık olacaktır.

YKSDİL kamp kayıtları açık olacaktır. Sınav odaklı soru çözümü ve analizler ile derslerde anlatılan her şey  pekiştirilmiş olacaktır. Ayrıca, YDS, YKSDİL'e kıyasla daha kapsamlı ve biraz daha zor bir sınavdır. YDS hazırlığı yapan adaylar YKSDİL sınavında çok daha yüksek netler çıkartmaktadırlar. Daha fazla çalışmak isteyen adaylar için YDS  kamp kayıtları da açık olacaktır.

 

 

Tüm katılımcılar TYT takip programına da ücretsiz olarak alınacaktır.

2025 TYT için bireysel olarak çalışmaları gereken konular ve takip etmeleri gereken program Angora Dil rehberlik birimi tarafından sağlancaktır. Adaylar bu programa göre TYT çalışmalarını bireysel olarak yapacaklardır. 

Toplam OFFLINE YKSDİL  Ders saati: 440 ders

+ 200 ders İsmail Turasan hocamız ile 2021 YDT Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 200 ders İsmail Turasan hocamız ile 2022 YDT Grubu Offline Ders Kayıtları 

+ 40 ders YDT Offline KAMP Kayıtları + Çıkmış YDT çözümleri

Toplam YDS ve YÖKDİL ders saati: 710 ders

+ 120 dersYDS 2024 NİSAN Orta Seviye  Paket 45-65 puan İsmail Turasan

+ 120 dersYDS 2023 NİSAN Orta Seviye  Paket 45-65 puan İsmail Turasan

+ 120  Ders İsmail Turasan hocamız ile 2022 Ekim 45-65 YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 80 Ders İsmail Turasan hocamız ile 2023 Ekim TEMEL SEVİYE YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 120 ders İsmail Turasan hocamız ile Nisan YDS Offline KAMP Kayıtları + Çıkmış YDS çözümleri

+ 4 e-YDS deneme ve çözümleri  (20 ders)

+ 230 ders YÖKDİL ders kayıtları

♦️ angoradil.com - Sınırsız Video Ders Paketi

♦️ Kaynak Kitaplar kargo ile adresinize gönderilecektir

NOT 1: destek@angoradil.com adresine indirim talebinizi mail ile iletiniz. Size gerekli kontrol yapılarak indirim kodu tanımlanacaktır. Size gelecek olan kod ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

YKSDİL ONLINE KURS İndirimleri

1.Aktif/Eski Online ve Eski Fiziksel Öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına %50 indirim vardır. İsmail Turasan hocamızın daha önce çalıştığı tüm kurumlardaki eski öğrencileri de bu kapsam içindedir. 

2.ÇKS kaydı olan çiftçilere ve asgari ücretle çalışanlara ve birinci derece yakınlarına %20 indirim vardır.

3. MEB'e Bağlı DEVLET/ÖZEL kurumlarda görev yapan Öğretmenlerimize ve Akademisyenlerimize %15 indirim

4. Sağlık Bakanlığı Bünyesinde Çalışan Tüm Sağlık Personeline %15

5. Güvenlik Birimi: TSK - Emniyet Mensubu %25

6.Engelli İndirimi %30

7. Kamu ve özel banka Çalışanları %10

8. Kamuda çalışan tüm memurlara ve çocuklarına %10

 

Başarılı Gençlerin Eğitimine Destek Kampanyası

Üniversitede aldığı eğitimin hakkını vererek okumakta olanlara veya yüksek başarı ile son 5 yıl içinde mezun olmuş olanlara iyi bir haberimiz var.  Şu anda resmi transkriptlerinde Genel Akademik Not Ortalaması (GANO) 3.00 ve üzerinde olanlara başarıları oranında indirimler yaparak destek olmak istiyoruz.  

1. Not ortalaması 3.00 - 3.25 arasında olanlar için indirim oranı %20

2. Not ortalaması 3.26 - 3.50 arasında olanlar için indirim oranı %35

3. Not ortalaması 3.51- 3.80 arasında olanlar için indirim oranı %50

4. Not ortalaması 3.81- 4.00 arasında olanlar için indirim oranı %65

 

Mühendislik, Mimarlık ve Hukuk Fakültesi öğrencilerine özel AGNO İndirimleri!

İndirim oranları:

2.00-2.25 ➡ %10
2.26-2.50 ➡ %20
2.51-2.75 ➡ %30
2.76-2.99 ➡ %40
3.00-3.50 ➡ %50
3.51-3.75 ➡ %60
3.76-4.00 ➡ %65

Oranında indirimler sizleri bekliyor!

 

**Son 5 yıl içindeki yüksek lisans ve doktora mezuniyet ortalaması için de geçerlidir. E-devlet üzerinden resmi belge ibrazı zorunludur.

!!!! İndirimler birleştirilemez. Sadece bir indirim uygulanır.

 

Nasıl başvuru yapabilirim?

1. adım: Angora Dil web sitesi olanwww.angoradil.com  üzerinden ders paketlerini detaylı inceleyiniz. Seviyenize ve ihtiyacınıza uygun olan YDS / YÖKDİL / EYDS / KAMP / DENEME online veya offline paketi belirleyiniz.

2. adım: E-devlet üzerinden yuksekogretim-kurulu-transkript-belgesi-sorgulama bölümünden  transkript belgenizi indiriniz.

3. adım: Aşağıdaki örnek e-posta metnini düzenleyerek doldurunuz. Transkript belgenizi pdf dosya olarak ekledikten sonra destek@angoradil.com ’a  e-posta gönderiniz.

4. adım: Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile Angora Dİl Eğitim sitesi olan www.angoradil.com üzerinden satın alma işlemi yapınız.

Örnek e-posta metni:

Sayın yetkili,

Sitenizde bulunan  online …..  grubunuzu satın almak istiyorum.

Sitenizde belirtilen başarılı gençlerin eğitimine destek kampanyası kapsamında  ….. maddede yazan %.... indirim kapsamında  İsmail Turasan ile …. Online paket için indirim tanımlanmasını ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. İndirim uygulanması için gerekli transkript belgesini ekte pdf formatında  gönderiyorum.(***pdf EKLEDİĞİNİZDEN EMİN OLUNUZ)

Ad soyad:

TC no:

cep tel: 0

e-posta:             @

İyi günler dilerim.

 

Hatırlatma: Eğitim desteği kampanyasına başvuranlar KVKK kapsamında bilgi paylaşım kurallarını kabul etmiş sayılırlar ve T.C. yasalarına, etik değerlere ve destek kampanyası kuralllarına uymayı  taahhüt ederler.

Sahte veya yanlış belge ile başvuru yapan, program kurallarına aykırı tutum ve davranışlar  sergileyen veya online ders sürecinde öğretmenlere, diğer öğrencilere veya üçüncü kişilere yasalara ve ders adabına uymayan davranışlar sergileyen katılımcıların yasal kesintiler yapıldıktan ilişiği kesilir.

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. Niğde Atatürk Lisesi'nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak kazandığı Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğrenim görme hakkı kazanmıştır.

2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi olmuştur. 2004 yılında  son sınıfta öğrenim görürken Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Hem Hacettepe hem de ODTÜ'de yüksek lisans sınavlarını geçerek kabul almıştır. ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programını tercih ederek 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans derslerini 3,64 ortalama ile almıştır.

ODTÜ, Başkent Üniversitesi ve TÖMER Ankara'nın İngilizce okutmanlık yazılı sınavlarında ve ayrıca Türkiye 150.si olarak KPSS'de başarılı olmuştur. Mesleki yaşamına 2004 yılında Başkent Üniverisitesi’nde başlamıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde , 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır.

2013’te ODTÜ’den istifa ederek Türkiye'de sınav odaklı ve genel amaçlı dil eğitimine yön verecek bir kurum oluşturma ideali ile Akın Dil Eğitim Merkezi’nde Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2013-2014 Nisan döneminde Konya şubede, 2014 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kızılay şubede Kurs Müdürü, öğretmen, soru yazarı ve eğitim koordinatörü olarak çalışmıştır.

Kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında kendi sermayesi ile Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir. 

Zaman içinde öncelikleri değişen ve kurs idaresi kurucu tarafından kendilerine verilmek istenen yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de Kızılay şubeden ayrılmıştır. Tam zamanlı olarak kurucusu olduğu Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   

Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile 70 puan üstü, 80 üstü ve 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir. 

10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitimdeki tüm görevlerini karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. Çayyolu Akın şubesini kapatmıştır. Koru metro son durakta Angora Dil adı altında yeni bir marka kurarak Angora Dil çatısı altında çalışmalarına devam etmiştir.

İsmail Turasan uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL, YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasındadır. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri devam etmektedir.YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

 

Şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

www.angoradil.com uzaktan eğitim YDS gruplarında, Ankara Kızılay Konur sokakta ve Çayyolu Koru metroda olmak üzere 2 ayrı fiziksel şubenin müdürü ve aktif olarak derslere giren öğretmeni olarak çalışmaktadır.

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil YDS Sınav kelimeleri kitapları 1 - 2 - 3

2) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav soru türlerine yaklaşım kitabı

3) Angora Dil YDS Okuma-analiz kitabı

4) YDS /e-YDS deneme sınavları 

5)  Angora Dil Temel seviye ön hazırlık dilbilgisi kitabı 10-40 grupları için

6)  Angora Dil YDS Mini deneme kitabı

2025 YKSDİL ONLINE Grup
advantage
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
axess
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
bonus
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
cardfinans
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
combo
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
maximum
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
paraf
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
saglamkart
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL
world
2 Taksit 32,226.00 TL
3 Taksit 32,838.00 TL
4 Taksit 33,447.00 TL
5 Taksit 34,062.00 TL
6 Taksit 34,671.00 TL
7 Taksit 35,280.00 TL
8 Taksit 35,892.00 TL
9 Taksit 36,507.00 TL
10 Taksit 37,113.00 TL
11 Taksit 37,725.00 TL
12 Taksit 38,337.00 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava -18 gün kaldı!
YKSDİL

2025 YKSDİL ONLINE Grup

Başlangıç Tarihi 05.10.2024
Bitiş Tarihi 30.06.2025
Ders 1000 + Saat

En kapsamlı YDT paketidir.

25% İNDİRİM
i
40000.00 TL 30000.00 TL
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim