ONLINE DERSLER
YDS

2025 YDS 50 70 PUAN ODAK GRUBU SERTAN ACAR

Başlangıç Tarihi 05.11.2024
Bitiş Tarihi 30.04.2025
Ders 996 + Saat

Şimdi al, 2025 sonuna kadar kullan.

DERSİN EĞİTMENLERİ

sertan-hoca
Sertan Hoca
İngilizce
Öğretmen Detay
ismail-turasan
İsmail Turasan
İngilizce
Öğretmen Detay

2025 YDS 50 70 PUAN ODAK GRUBU SERTAN ACAR

ODAK (OKUMA - DENEME - ANALİZ - KOÇLUK) GRUBU 

 HEDEF KİTLE: YDS/ e-YDS/YÖKDİL'den 50 ile 70 arasında notu olan kişilere hitap eden bir gruptur. Sınavdan 70-80 puan ve üstünde yüksek not almak isteyenlere yönelik bir gruptur.

Katılım için ön koşul olarak İngilizce bilgisi en az B2 seviyesinde olan ya da daha önce sınavlardan en az 50 puan almış olmak vardır.

Hedef sınavlar: 2025  yılında yapılacak olan YDS, E-YDS Sınavları ve YÖKDİL sınavları

Öğretmen: Sertan ACAR

Başlangıç tarihi: 05.11.2024

Ders Bitiş Tarihi: 2025 ilkbahar YDS sınav tarihi (henüz açıklanmadı)

OFFLINE Video İzleme Başlangıç Tarihi: Satın Alma tarihi

OFFLINE Video İzleme Bitiş Tarihi: 31.12.2025

Ders Kayıtlarını İzleme Bitiş Tarihi: 31.12.2025

Canlı Ders Günü ve Saati : SALI - CUMA 19.30 - 22.20 

e-YDS ve ÖSYM İngilizce sınavları olan günlerde hocamız sınavlara katıldığı için ders yapılmaz. Telafisi yapılır.

İçerik:

Tüm konuların soru ve metin üzerinden çeviri analiz ile anlatımı

Tüm soru türlerine yönelik ipuçları, analizler

Mini deneme sınavları ve analizleri

80 soruluk tam deneme ve analizleri

Sınav koçluğu

Toplam canlı ders saati: 128 ders yeni grup + 996 ders YDS / e-YDS ve YÖKDİL kayıtlı dersler

+ 136  Ders İsmail Turasan hocamız ile 2024 MART Ekim YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 172  Ders İsmail Turasan hocamız ile 2023 Ekim 45-65 YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 120  Ders İsmail Turasan hocamız ile 2023 Nisan 45-65 YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 120  Ders İsmail Turasan hocamız ile 2022 Ekim 45-65 YDS Grubu Offline Ders Kayıtları

+ 120 ders İsmail Turasan hocamız ile YDS Offline KAMP Kayıtları

+ e-YDS deneme paketi ve deneme çözümleri  (20 ders)

+ 256 ders Temel seviye ön hazırlık ve 30-50 Alt orta grup ders kayıtları

+ YDS 2017-2023 Çıkmış Soru çözümleri  (30 ders)

+ 232 ders  öğrencilerimizin seçecekleri bir alana ait YÖKDİL FEN, SAĞLIK veya SOSYAL OFFLINE PAKET  ders kayıtları.

Her bir YÖKDİL paketi FEN, SAĞLIK veya SOSYAL olmak üzere o alana özgüdür ve her bir paket 232 ders içerir.2022 ve 2023 YÖKDİL sınavlarına yönelik yapılan ders ve YÖKDİL KAMP kayıtlarıdır.

Ücret: 18.000TL yerine 10.000 TL. 1 AĞUSTOS 2024 tarihi itibariyle 15.000 TL  

NOT : İndirimler bölümünü inceleyiniz. Gerekli adımları takip ederek destek@angoradil.com adresine indirim talebinizi mail ile iletiniz. Size gerekli kontrol yapılarak indirim kodu tanımlanacaktır. Size gelecek olan kod ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. İndirimler 31 Temmuz 2024'e kadar 10.000TL üzerinden yapılacaktır.

Derslerde hangi yayınlar kullanılacaktır ?

Derslerde, İsmail Turasan hocamızın bizzat yazar ve editör kadrosunda olduğu şu kaynaklar ve çıkmış sorular işlenecektir:

1) Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 1 Sıfatlar 

2) Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 2 Fiiller

3 )Angora Dil Sınav kelimeleri ve sınav cümleleri kitabı 3 Zarflar Edatlar Öbek fiiller

4) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav konularına ve soru türlerine yaklaşım kitabı

5) Angora Dil Okuma-analiz kitabı

6)  Angora Dil YDS 15 Mini deneme kitabı

7) Angora Dil YDS 10 ÖZGÜN DENEME  KİTABI

8) Özgün sorular kelime, dilbilgisi, okuma ve soru türleri yaprak testleri (sisteme yüklenecektir)

9) Özgün deneme sınavları  (sisteme yüklenecektir)

10) Çıkmış sorular (sisteme yüklenecektir)

Kargo ile kaynak gönderimi  derslerin başladığı hafta  başlayacak olup  dönem içinde yapılan alımlarda Salı ve Cuma günleri kargo gönderimi yapılacaktır.

 

Bir ders saati 40 dakikadır. Günlük 4 ders saatidir. Dersler ihtiyaca göre ders bütünlüğünü bölmemek için blok halinde veya dönem sonunda mini sınav / sınav şeklinde işlenebilir.

Resmi tatil günlerinde ve MEB ara tatillerinde ile canlı ders yapılmayacaktır.  16 hafta x 8 ders saati= 128 derslik program tatiller düşülerek hesaplanmıştır.

Grubun Özellikleri:   

HEDEF KİTLE: YDS/ e-YDS/YÖKDİL'den 50 ile 70 arasında notu olan kişilere hitap eden bir gruptur. Sınavdan 70-80 puan ve üstünde not almak isteyenlere yönelik bir gruptur.

Katılım için ön koşul olarak İngilizce bilgisi en az B2 seviyesinde olan ya da daha önce sınavlardan en az 50 puan almış olmak vardır.

Okuma, çeviri ile detaylı metin ve cümle analizi ve kelime anlatımı ağırlıklı bir gruptur.

Sınavı okurken uzun cümlelerde kayboluyorum diyen adaylara sınav süresini verimli kullanmalarını sağlayacak doğru okuma tekniklerinin anlatılacağı bir bu grupta tüm konular ve soru türleri çeviri analiz ile hatırlatılacaktır.

Çıkmış sınavlardaki metinler ve sınav ayarındaki özgün metinler analiz edilecektir, soru değeri anlatılacaktır, kelime bilgisi yüklenecektir ve doğru çeviri ve metni anlama teknikleri anlatılacaktır.

İsmail Turasan hocamızın anlatımı ile 2022 ve 2023 Orta seviye ders kayıtları ve çıkmış soru analizi kayıtları ve YDS kamp kayıtları 2025 yılı sonuna kadar açık olacaktır. Bu kayıtlarda tüm Sınav Odaklı Kelime Kitabı 1,2 ve 3te geçen tüm kelimelerin, All Inclusive kitabımızdaki tüm konuların ve sınavda test edilen tüm soru türlerinin anlatımını bulabilirsiniz. Bu kayıtları izlemiş olarak derslere başlamak katılımcılara büyük avantaj sağlayacaktır.

Derslerde dilbilgisi konu anlatımı yapılmayacaktır. Kayıtlı derslerde hepsi mevcuttur. YDS ODAK grubu, sıfırdan başlayan bir anlatım grubu değildir.Sıfırdan başlayanlar için Angora Dil YDS 0-30 grubu,  alt orta seviyede olup sınav notu  30-50 puan aralığında olan adaylar için Angora  Dil YDS 30-50 ALT ORTA seviye grup daha doğru tercih olacaktır. Bu temel ve alt orta seviye derslerin kayıtları da ODAK  grubu öğrencilerine açık olacaktır.

Sınav notu 70 ile 90 arasında olanlar için 70+ İleri Seviye grup derslerini tavsiye ederiz. İleri seviye gruba ODAK grubu derslerinin kayıtları açık olacaktır. 70+ gruba katılım için not ibrazı zorunludur.

ODAK grubu ile YDS'den kaç puan alırım?

Angora Dil ekibi olarak sınavlara hazırlık konusunda gerçekçi bir yaklaşım benimsemekteyiz.

550-55 bandında olan bir adayın beş aylık bir çalışma döneminde en az haftada iki gün canlı derslere katılım ve en az iki gün üçer saatlik tekrar ve ödev yaparak çalışması gerekir. Böyle bir çalışma yapılması durumunda 15-20 puanlık bir puan artışı olması beklenmektedir. Daha fazla artış olabileceği gibi sınava bağlı olarak daha düşük puanlar da alınabilir.

Sınav notuna göre bir sınıflandırma yaparak grupları belirlesek de sınav puanı yanıltıcı olabilmektedir. Altyapısı daha iyi olan ama sınav notu 40larda kalan bir adayın, online kurs ve diğer içeriklerle kelime bilgisini tazeleyerek ve bilgiyi sınav odaklı kullanmayı öğrenerek 85 üstü puanlar alması mümkündür. Öte yandan, altyapısı zayıf ama önceki sınavlarda emin olmadığı veya atarak işaretlediği sorular doğru çıktığı için 65 bandında puanı olan bir adayın da bu online paket ve diğer içeriklerle bolca kelime öğrenerek, okuma ve çeviri yaparak ilk defa gerçekten bir temel oluşturması ve bu defa bilerek 50-55 alması da mümkündür.

2023 Nisan döneminde 10-40 temel seviye grubumuzdaki öğrencilerin aldıkları sonuçlar büyük çeşitlilik göstermektedir. Aynı grupta, YDS'den 42,5 puan alan olduğu gibi YDS'den 86,25 YÖKDİL'den 92,5 puan alan da vardır. Temel seviye gruptan aldığımız sonuçlara büyük çoğunluk 50-60 bandında puanlar almıştır. YDS Orta seviye online grupta da 50 ile 87,5 arasında değişen puanlar alınmıştır.

Bizler aynı yayınları ve programı herkese eşit anlatmaktayız. Dersler, ek dersler, Whatsapp grupları paylaşımları, uygulama bildirimleri, SMS hatırlatmaları, video dersler, kamplar ile öğrenilen her şeyin kalıcı olması için emek sarf etmekteyiz. Sınav puanında fark yaratan şeyler öğrencilerimizin ne kadar verimli çalıştıkları, ne kadar zaman ayırdıkları ve ne kadar sınav anında süreci iyi yönettikleridir.

Teknik, taktik veya ip uçları ancak sağlam bir sınav odaklı bilgi ile işe yarar. Genel geçer olamayan ve sadece 10-15 soruda işe yaracak ve adayı ciddi çalışmadan alıkyocak söylemlerden uzak durmatayız. Bu nedenle umut tacirliği yapmadan ciddi bir plan dahilinde sağlam bir sınava hazırlık içeriği sunmaktayız. Bilgiyi ve süreyi verimli kullanma yöntemlerini ve bilgiye dayanan sınav taktiklerini öğretmekte ve bolca uygulama fırsatı sunmaktayız. Vakti olan, YDS-YÖKDİL puanı almak hayatındaki ilk üç öncelikten biri olan adaylar eminiz ki bir yılda bize ilgi gösteren 6000 kullanıcı gibi güzel sonuçlar alacaklardır.

Online Orta Seviye Grubun özellikleri:

Ders içeriği yüz yüze kurs sisteminin aynısıdır. Her derste sınav odaklı kelime ezberletme metotları uygulanarak adayın kelime okuma ve anlama düzeyi geliştirilmektedir.

Derslerde dilbilgisi konularının çeviri ve analiz odaklı anlatımı yapılmakta ve bu konular ile ilgili örnek soru çözerek sınav için bir altyapı oluşturulmaktır.

Derslerde işleyiş sırası şöyledir: İlk oturumda (ve ikinci oturumda) metin üzerinden çeviri ve analiz ile kelime çalışması ve soru üzerinden cümle veya metin seviyesinde okuma - çeviri - analiz  yapılmaktır.

Kelimelerde sıfatlar, zarflar, fiiller tablolar halinde kelime anlamı, birlikte kullanım ve örnek cümle içinde kullanım ve metin içinde kullanım olacak şekilde tümevarım yöntemi ile anlatılmaktadır. Sınavda gelme sıklığı en fazla olan kelimelere  daha çok yer verilirken gelme olasılığı çok zayıf olan kelime yapılara değinilmemektedir.

Dilbilgisi anlatımında çok seçici ve sınav odaklı bir yaklaşım benimsenmiş olup sadece sınav için gerekli  olduğu derecede anlatım yapılır ve konu ile ilgili özgün ve çıkmış sorular çözülür. Çeviri yapılarak öğrenilen kelimelerin ve dilbilgisi konularının pekiştirilmesi sağlanır.

Kelime ve okuma kitapları ile adayların sınavlarda çıkabilecek her konuyla ilgili bilgi ve kelimeye sahip olduklarından emin olunur.

Dilbilgisi konu anlatımlarından sonra ise konular bol soru çözümüyle desteklenerek sınav odaklı soru çözmeleri sağlanır.

Sınav soru türleri tek tek ele alınacak olup her soru türüne farklı derslerde değinilecektir. Pratik çözüm yolları, soruya ve seçeneklere doğru yaklaşım yöntemleri çıkmış örnek sorular  üzerinden uygulamalı olarak gösterilecektir. 

Sınava yaklaşılan son dönemde soru üzerinden konu anlatımları ve hatırlatmaları ile  öğrenciler sınava hazırlanmaktır.

Özgün deneme sınavları ve video çözümleri ile program desteklenmiştir.  80 soruluk ister online ister pdf çıktısı alınarak fiziksel ortamda çözülecek deneme sınavları sisteme yüklenmiştir. Çözüm ve analiz videoları da öğrencilerimize sunulmuştur.

Canlı ders dondurma hakkı:

Canlı ders kayıt dondurma işlemleri sadece ders başlangıç tarihinden sonra ilk 2 hafta içerisinde yapılmaktadır, 2 haftadan sonra kayıt dondurma yapılmaz. Kayıt dondurma hakkı sadece bir sonraki dönem ders olarak kullanılabilir. Ücret iadesi veya kayıt iptale çevrilemez.

Kayıt dondurma yapıldığında derslerin offline kayıtlarına ve içeriklere erişim hakkı da sona erer.

Canlı ders iptal hakkı:

İptal işlemi MEB yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca yapılır. Yani sadece iptal edilen güne kadar işlenen ders tutarı( bir gün 4 ders saatidir), %10 cayma bedeli ve verilen kitapların ücreti hesaplanarak toplam ücretten düşülür, ücretin tamamını ödemiş iseniz geri kalan tutar tarafınıza iade edilir. Derslere katılım sağlanmaması devamsızlık olarak değerlendirilir ders ücretinde indirim için hak teşkil etmez. Dersler hiç başlamadan yapılan yazılı iptal başvurularında ise izlenen ders tutarı düşülerek ücret iade edilir.

Kayıt iptali yapıldığında derslerin offline kayıtlarına ve içeriklere erişim hakkı da sona erer.

NOT 1: destek@angoradil.com adresine indirim talebinizi mail ile iletiniz. Size gerekli kontrol yapılarak indirim kodu tanımlanacaktır. Size gelecek olan kod ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

YDS - EYDS - YÖKDİL ONLINE KURS İndirimleri

1.Aktif/Eski Online ve Eski Fiziksel Öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına %50 indirim vardır. İsmail Turasan hocamızın daha önce çalıştığı tüm kurumlardaki eski öğrencileri de bu kapsam içindedir. 

2.ÇKS kaydı olan çiftçilere ve asgari ücretle çalışanlara ve birinci derece yakınlarına %20 indirim vardır.

3. MEB'e Bağlı DEVLET/ÖZEL kurumlarda görev yapan Öğretmenlerimize ve Akademisyenlerimize %15 indirim

4. Sağlık Bakanlığı Bünyesinde Çalışan Tüm Sağlık Personeline %15

5. Güvenlik Birimi: TSK - Emniyet Mensubu %25

6.Engelli İndirimi %30

7. Kamu ve özel banka Çalışanları %10

8. Kamuda çalışan tüm memurlara ve çocuklarına %10

9. Eğitim Bir Sen 7 Nolu Şube Üyeleri ve birinci derece yakınlarına %25

 

Başarılı Gençlerin Eğitimine Destek Kampanyası

Üniversitede aldığı eğitimin hakkını vererek okumakta olanlara veya yüksek başarı ile son 5 yıl içinde mezun olmuş olanlara iyi bir haberimiz var.  Şu anda resmi transkriptlerinde Genel Akademik Not Ortalaması (GANO) 3.00 ve üzerinde olanlara başarıları oranında indirimler yaparak destek olmak istiyoruz.  

1. Not ortalaması 3.00 - 3.25 arasında olanlar için indirim oranı %20

2. Not ortalaması 3.26 - 3.50 arasında olanlar için indirim oranı %35

3. Not ortalaması 3.51- 3.80 arasında olanlar için indirim oranı %50

4. Not ortalaması 3.81- 4.00 arasında olanlar için indirim oranı %65

**Son 5 yıl içindeki yüksek lisans ve doktora mezuniyet ortalaması için de geçerlidir. E-devlet üzerinden resmi belge ibrazı zorunludur.

!!!! İndirimler birleştirilemez. Sadece bir indirim uygulanır.

 

ALES’ te Başarılı Gençlere 
YÖKDİL / YDS için Büyük Destek Angora Dil’de…
Puan    İndirim oranı
70-79    %10
80-84    %20
85-89     %30
90-100     %40

 

Mühendislik, Mimarlık ve Hukuk Fakültesi öğrencilerine özel AGNO İndirimleri!

İndirim oranları:

2.00-2.25 ➡ %10
2.26-2.50 ➡ %20
2.51-2.75 ➡ %30
2.76-2.99 ➡ %40
3.00-3.50 ➡ %50
3.51-3.75 ➡ %60
3.76-4.00 ➡ %65

Oranında indirimler sizleri bekliyor!

* Yüz yüze, online / offline tüm paketlerde geçerlidir.

 
 

 

Nasıl başvuru yapabilirim?

1. adım: Angora Dil web sitesi olan www.angoradil.com  üzerinden ders paketlerini detaylı inceleyiniz. Seviyenize ve ihtiyacınıza uygun olan YDS / YÖKDİL / EYDS / KAMP / DENEME online veya offline paketi belirleyiniz.

2. adım: E-devlet üzerinden yuksekogretim-kurulu-transkript-belgesi-sorgulama bölümünden  transkript belgenizi indiriniz.

3. adım: Aşağıdaki örnek e-posta metnini düzenleyerek doldurunuz. Transkript belgenizi pdf dosya olarak ekledikten sonra destek@angoradil.com ’a  e-posta gönderiniz.

4. adım: Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile Angora Dil web sitesi olan angoradil.com üzerinden satın alma işlemi yapınız.

Örnek e-posta metni:

Sayın yetkili,

Sitenizde bulunan  online …..  grubunuzu satın almak istiyorum.

Sitenizde belirtilen başarılı gençlerin eğitimine destek kampanyası kapsamında  ….. maddede yazan %.... indirim kapsamında  İsmail Turasan ile …. Online paket için indirim tanımlanmasını ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. İndirim uygulanması için gerekli transkript belgesini ekte pdf formatında  gönderiyorum.(***pdf EKLEDİĞİNİZDEN EMİN OLUNUZ)

Ad soyad:

TC no:

cep tel: 0

e-posta:             @

İyi günler dilerim.

 

Hatırlatma: Eğitim desteği kampanyasına başvuranlar KVKK kapsamında bilgi paylaşım kurallarını kabul etmiş sayılırlar ve T.C. yasalarına, etik değerlere ve destek kampanyası kuralllarına uymayı  taahhüt ederler.

Sahte veya yanlış belge ile başvuru yapan, program kurallarına aykırı tutum ve davranışlar  sergileyen veya online ders sürecinde öğretmenlere, diğer öğrencilere veya üçüncü kişilere yasalara ve ders adabına uymayan davranışlar sergileyen katılımcıların yasal kesintiler yapıldıktan ilişiği kesilir.

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. Niğde Atatürk Lisesi'nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak  Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğrenim görme hakkı kazanmıştır.

2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi olmuştur. 2004 yılında  son sınıfta öğrenim görürken Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Hem Hacettepe hem de ODTÜ'de yüksek lisans sınavlarını geçerek kabul almıştır. ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programını tercih ederek 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans derslerini 3,64 ortalama ile almıştır.

ODTÜ, Başkent Üniversitesi ve TÖMER Ankara'nın İngilizce okutmanlık yazılı sınavlarında ve ayrıca Türkiye 150.si olarak KPSS'de başarılı olmuştur. Mesleki yaşamına 2004 yılında Başkent Üniverisitesi’nde başlamıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde , 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır.

2013’te ODTÜ’den istifa ederek Türkiye'de sınav odaklı ve genel amaçlı dil eğitimine yön verecek bir kurum oluşturma ideali ile Akın Dil Eğitim Merkezi’nde Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2013-2014 Nisan döneminde Konya şubede, 2014 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kızılay şubede Kurs Müdürü, öğretmen, soru yazarı ve eğitim koordinatörü olarak çalışmıştır.

Kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında kendi sermayesi ile Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir. 

Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasında idi. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri vermiştir. 

Zaman içinde öncelikleri değişen ve kurs idaresi kurucu tarafından kendilerine verilmek istenen yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de Kızılay şubeden ayrılmıştır. Tam zamanlı olarak kurucusu olduğu Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   

Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile temel seviye 10-40, orta seviye45-65 ve 70-87,5 ileri seviye ve özellikle 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir. 

10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitimdeki tüm görevlerini karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. Çayyolu Akın şubesini kapatmıştır. Alınan ortak karar ile yksdilakin.com sitesi ve YKSDİL şirketi de kapanmıştır.

Akın Dil grubu ile karşılıklı anlaşma ile çalışmayı bıraktıktan sonra aynı adreste Angora Dil adı altında yeni bir marka kurmuştur.

Uzman yazar ve eğitmen kadrosu Angora Dil bünyesinde İsmail Turasan ile çalışmaya devam etmektedir. Bu ekip sınav odaklı güncel sınavlara uygun yeni kaynaklar kaleme almıştır. Ankara Çayyolu Koru şubede YDS, Genel İngilizce, Çocuk grupları ve YKSDİL grupları devam etmektedir. 2023 yılı Ekim ayında Ankara Kızılay Konur sokakta ikinci yüzyüze eğitim şubesini açmıştır. Uzaktan eğitimde online (çevrimiçi) ve offline (çevrimdışı) ders paketleri ve sınav odaklı KAMP programları ile devam etmektedir. ÖSYM sınavlarının en sıkı takipçisi İsmail Turasan tarafından verilen çevrimiçi ve çevrimdışı dersler ve yeni kaynaklar büyük ilgi görmüş ve angoradil.com uzaktan eğitim sistemleri ve kaynakları bir yılda 6.000 kullanıcıya ulaşmıştır. Kullanıcı sayısı her gün artmaya devam etmektedir.

İsmail Turasan uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL, YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

 

İsmail Turasan şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

www.angoradil.com uzaktan eğitim YDS gruplarında, Ankara Kızılay Konur sokakta ve Çayyolu Koru metroda bulunan 2 ayrı fiziksel şubenin müdürü ve aktif olarak derslere giren öğretmeni olarak çalışmaktadır. ÖSYM sınavlarını aynı titizlikle takip etmeye ve bunları esas alarak yeni, güncel ve sınav odaklı kaynaklar üretmeye devam etmektedir.

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil YDS Sınav kelimeleri kitapları 1 - 2 - 3

2) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav soru türlerine yaklaşım kitabı

3) Angora Dil YDS Okuma-analiz kitabı

4) YDS /e-YDS deneme sınavları 

5)  Angora Dil Temel seviye ön hazırlık dilbilgisi kitabı 10-40 grupları için

6)  Angora Dil YDS 15 Mini deneme kitabı

 

2025 YDS 50 70 PUAN ODAK GRUBU SERTAN ACAR
advantage
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
axess
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
bonus
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
cardfinans
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
combo
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
maximum
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
paraf
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
saglamkart
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL
world
2 Taksit 10,742.00 TL
3 Taksit 10,946.00 TL
4 Taksit 11,149.00 TL
5 Taksit 11,354.00 TL
6 Taksit 11,557.00 TL
7 Taksit 11,760.00 TL
8 Taksit 11,964.00 TL
9 Taksit 12,169.00 TL
10 Taksit 12,371.00 TL
11 Taksit 12,575.00 TL
12 Taksit 12,779.00 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava 531 gün kaldı!
YDS

2025 YDS 50 70 PUAN ODAK GRUBU SERTAN ACAR

Başlangıç Tarihi 05.11.2024
Bitiş Tarihi 30.04.2025
Ders 996 + Saat

Şimdi al, 2025 sonuna kadar kullan.

44% İNDİRİM
i
18000.00 TL 10000.00 TL
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim