ONLINE DERSLER
YKSDİL

2024 KORU ŞUBE 11. SINIF TEMEL SEVİYE GRUP

Başlangıç Tarihi 02.03.2024
Bitiş Tarihi 31.07.2024
Ders 480 + Saat

6-18 kişilik gruplar. Sınırlı kontenjan.

KORU ŞUBE 11. SINIF TEMEL SEVİYE GRUP

Dil alanını seçen 11. sınıflara özel  İngilizce hazırlık grubudur.

HEDEF KİTLE: 11. sınıfta öğrenim gören ve temel seviye A1- A2 - B1 İngilizce bilgisine sahip dil öğrencileridir. Sadece bu yaş grubu ve dilci öğrenciler bu programa kabul edilmektedir. 10.sınıfta olan temel seviye dil sınıfı öğrencileri de katılabilirler

Temelden başlayarak kelime ve dilbilgisi öğretimi yapılmakta ve bolca okuma çeviri yapılarak konular pekiştirilmektedir.

Temel seviye ön hazırlık programına dahil olan öğrencilerimiz isterlerse ve vakitleri varsa konuşma, yazma ve dinleme  odaklı  genel İngilizce programlarımıza da ayrıca kayıt yaptırarak dahil olabilirler. Ancak bizim tavsiyemiz öncelikle TYT ve temel seviye YDT ön hazırlık programı ve okul dersleri dengesinin korunması yönündedir. TYT hazırlığını da 11. sınıfta yapmak büyük katkı sağlayacağı için TYT programı ile birlikte bu programa devam edilmesini tavsiye ederiz. TYT Programı yeterli katılım olursa açılacaktır. TYT için ayrıca kayıt yapılması gerekmektedir.

NOT: Dil seviyesi B2 ve üstünde olan 10. veya 11. sınıf öğrencileri için farklı bir program uygulamaktayız. Genel İngilizce B2 + C1 ve YDT odaklı sınav destek okuma ve dilbilgisi çalışmalarını içeren özel bir program uygulanacaktır. Sadece bu yaş grubu ve dilci öğrenciler bu programa kabul edilmektedir.

Not 2: Hem KORU şubemizde hem de KIZILAY şubemizde temel seviye 11. sınıf grubu planlanmıştır. En az 6 katılımcı ile dersler başlayacaktır.

 

YKSDİL 11. sınıf üniversite ön hazırlık temel seviye programlarımızın içeriği

11. sınıfta bulanan adayların kelime, dilbilgisi ve okuma becerilerini sağlam bir temele dayandırmaları çok önemlidir. Kursta yapılan derslerde her gün kelime, dilbilgisi anlatım ve alıştırma ve en son olarak okuma ve çeviri sırası ile işlenmektedir.

Angora Dil uzman eğitmen kadromuz ile 11. sınıftaki dilcilerin bu temeli sağlam atabilmeleri için sınav odaklı üniversite ön hazırlık programı hazırladık. Temel seviye sıfatlar ve fiiller başta olmak üzere sınavlarda en çok gelen kelimeler tablolar halinde, eş anlamlıları ve Türkçeleri ile sunulduktan sonra birlikte kullanıldığı kelimeler ve örnek cümleler içinde verilmiştir.

Örnek cümleler aynı zamanda iki seçenekli kelime alıştırması şeklinde hazırlanmıştır.

Temel seviye dilbilgisi kitabımız da tamamen sınav odaklı hzırlanmış ve sadece sınavlarda test edilen konulara yer verilmiştir. Bol alıştırma ve testler ile anlatılan konular pekiştirilmektedir. İhtiyaca göre sınıf öğretmeni tarafından dönem içinde ek kaynaklar sağlanarak daha fazla pratik yapılması sağlanmaktadır.

Programın en önemli kısmı okuma becerilerine odaklanan ve öğretilen kelime ve konularla uyumlu, öğretilen kelimeleri bolca tekrar eden ve sınavlarda gelen okuma sorularını ve seçenek kurgularını, çeldiricileri en temel seviyen itibaren öğreten okuma programıdır. Sınav odaklı 100 okuma metninden oluşan  kitabımız, basitten karmaşığa ve kolaydan zora ilerleyen metinler ile adım adım öğrencilerin üst seviyelere çıkmalarına yardımcı olacak şekilde kurgulanmıştır.

Yüz yüze derslere  ek olarak İsmail Turasan hocamızın anlatımı ile temel seviye dilbilgisi kitabında bulunan tüm konular ve kelime bilgisi için gerekli tüm tabloların ve örnek cümlelerin anlatıldığı video dersler de dönem sonuna kadar açık olacaktır.

KORU ŞUBE 11. SINIF TEMEL SEVİYE GRUP 2024

Başlangıç tarihi: 2 MART 2024 

Ders Günleri ve Saatleri:   2 Mart - 28 Mayıs: Cumartesi ve Pazar 14.30-17.30

5 Haziran - 31 Temmuz: Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma 10.30-13.30

Yer: KORU şube Koru metro son durak - KIZILAY şube Konur sokak no:18. Kayıt işlemi şubelerimizde yapılmaktadır.

Toplam ders saati: 240 ders yüzyüze eğitim + 240 ders video kayıtlı dersler

+ 96 Ders 2. Dönem

+ 144 Ders Yaz Dönemi


+240 Ders Offline Video Kayıtları

Bitiş Tarihi: 31 Temmuz 2024 

Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır. 2 taksite bölünebilir.

Bir ders saati 40 dakikadır. Günlük 4 ders saatidir. Dersler ihtiyaca göre ders bütünlüğünü bölmemek için üç blok halinde veya dönem sonunda mini sınav / sınav şeklinde işlenebilir.

TYT programımız tamamen sınav odaklıdır.

Toplam 270 ders saatlik bir program öğrencilerimize sunulmaktadır.

11. sınıf öğrencilerinin 12. sınıfa geçmeden TYT çalışmasını yapması büyük avantaj sağlamaktadır.

11. sınıf dilcilere özel temel seviye YDT programı veya orta seviye 11. sınıf B2+C1+sınav destek programı ile birlikte dilcilere özel TYT derslerini takip etmek isteyenler için kapsamlı bir TYT programı hazırladık.

Sadece dilci öğrencilerden oluşan  TYT program içeriğinde 125 Ders Saati Matematik, 125 Ders Saati Türkçe Eğitim programları bulunmaktadır.

20 ders TYT sosyal ve fen bilimleri dersleri için ara dönem soru çözüm kampları, ödevlendirme ve bireysel takip sistemi vardır.

Alanında yetkin Matematik ve Türkçe öğretmenlerimiz dil öğrencilerine özel bir içerik ve kaynaklar ile TYT'de azami net getirecek şekilde ders içi anlatımlar yapmakta ve ödevlendirme ile öğrencileri takip etmektedirler.

Gerekli görüldüğü takdirde ek dersler ve etüdler ile öğrenciler desteklenmektedir.  Sınıfça yapılan ek dersler ve etüdler ücretsizdir. 

Bire bir özel dersler ek ücrete tabidir.

 

NOT: Dilciler dışındaki adaylar programa alınmamaktadır. YKSDİL programına dahil olmak isteyenlerin ayrıca YKSDİL kurs kaydı yaptırması gerekmektedir.

270 derslik program ücreti 40.000 TLdir.

İsmail TURASAN Niğde doğumludur. İlk ve orta derece eğitimini Niğde’de tamamlamıştır. Niğde Atatürk Lisesi'nden 2000 yılında mezun olmuş ve aynı yıl üniversite sınavında Türkiye 350.si olarak  Hacettepe Üniveristesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğrenim görme hakkı kazanmıştır.

2002 yılında 3.96 /4.00 ortalama ile bölüm birincisi olmuştur. 2004 yılında  son sınıfta öğrenim görürken Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Hem Hacettepe hem de ODTÜ'de yüksek lisans sınavlarını geçerek kabul almıştır. ODTÜ İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans programını tercih ederek 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans derslerini 3,64 ortalama ile almıştır.

ODTÜ, Başkent Üniversitesi ve TÖMER Ankara'nın İngilizce okutmanlık yazılı sınavlarında ve ayrıca Türkiye 150.si olarak KPSS'de başarılı olmuştur. Mesleki yaşamına 2004 yılında Başkent Üniverisitesi’nde başlamıştır. 2004 -2009 yılları arasında Başkent Üniverisitesi’nde , 2009-2013 arasında ODTÜ’de okutman olarak görev yapmıştır. Her iki üniversitenin de hizmet içi öğretmen eğitimi programlarını başarıyla tamamlamıştır.

2013’te ODTÜ’den istifa ederek Türkiye'de sınav odaklı ve genel amaçlı dil eğitimine yön verecek bir kurum oluşturma ideali ile Akın Dil Eğitim Merkezi’nde Kurs Müdürü olarak  işe başlamıştır. 2013-2014 Nisan döneminde Konya şubede, 2014 yılından 2021 Eylül ayına kadar Akın Dil Ankara Kızılay şubede Kurs Müdürü, öğretmen, soru yazarı ve eğitim koordinatörü olarak çalışmıştır.

Kurduğu yetkin ekip ile birlikte öğrenci sayısını 4 kat derslik sayısını 3 kat arttırmıştır. Birçok ilde açılan şubelere giderek veya öğretmenleri davet ederek hizmetiçi eğitimler vermiştir. 2020 yılında kendi sermayesi ile Çayyolu Akın Dil şubesini açmıştır ve bir buçuk yıl hem Ankara-Kızılay hem de Çayyolu şubeyi idare  etmiştir. 

Akın Dil Eğitim merkezi için YKSDİL müfredatını, kitap ve kaynaklarını kurduğu uzman bir ekiple hazırlamış ve binlerce gencin dil alanından bilinçli ve kaliteli eğitim almasına öncülük etmiştir. Sadece YKSDİL için 20den fazla kaynakta yazar ve editör olarak rol almıştır. Ayrıca yksdilakin.com kurucuları, editörleri ve yazarları arasında idi. yksdilakin.com üzerinden YKSDİL grubundaki  45 net üstü ileri SEVİYE Online C grubu dersleri vermiştir. 

Zaman içinde öncelikleri değişen ve kurs idaresi kurucu tarafından kendilerine verilmek istenen yeni yönetime ve yeni yönetim anlayışına yer açmak için Eylül 2021'de Kızılay şubeden ayrılmıştır. Tam zamanlı olarak kurucusu olduğu Çayyolu Akın  Dil şubesinde başlamıştır.   

Çayyolu şubedeki  fiziksel derslere ek olarak uzaktan eğitim ile temel seviye 10-40, orta seviye45-65 ve 70-87,5 ileri seviye ve özellikle 90 puan üstü  gibi ileri seviye YDS gruplarına dersler vermiştir. 

10 Nisan 2022 tarihine kadar hem müdür hem de İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. Nisan 2022'de Akın Dil Eğitim yeni yönetiminin talebi üzerine Akın Dil Eğitimdeki tüm görevlerini karşılıklı anlaşma yolu ile bırakmıştır. Çayyolu Akın şubesini kapatmıştır. Alınan ortak karar ile yksdilakin.com sitesi ve YKSDİL şirketi de kapanmıştır.

Koru metro son durakta bulunan aynı adreste Angora Dil adı altında yeni bir marka kurarak Angora Dil çatısı altında çalışmalarına devam etmiştir.

İsmail Turasan uzun bir süre IELTS dersleri vermiştir. Ayrıca, ÖSYM tarafından yapılan YKSDiL, YÖKDİL, YDS ve e-YDS sınavlarına aday olarak başvurup düzenli olarak sınav oturumlarına katılmaktadır. Yılda en az 10 ayrı sınava (YDS, E-YDS, YÖKDİL, YKSDİL)  bizzat girmekte ve 18 yıldır bu sınavlar doğrultusunda ders anlatmakta, soru ve kaynak yazarlığı ve kitap editörlüğü yapmaktadır. Akın Dil Eğitimde YDS ön hazırlık kitapları olan Starter ve 100 reading kitaplarını kurduğu ekiple birlikte hazırlamış ve Exclusive kitabının kelime bölümüne aylarca emek vererek sınav odaklı bir sınav kelime, birlikte kullanım, ve örnek cümle seçkisi oluşturmuştur. YÖKDİL için FEN SAĞLIK SOSYAL üç ayrı alanda kelime okuma kitapları ve özgün soru kitaplarını bizat tasarlamış ve uzman bir ekip ile birlikte yazmıştır. 

 

İsmail Turasan şu anda, Turasan Eğitim Hizmetleri LTD ŞTİ bünyesinde bulunan Angora Dil Eğitim Merkezi ve Uzaktan eğitim sitesi olan www.angoradil.com kurucusudur. Yetkin ve özverili bir ekip ile birlikte YDS,Genel İngilizce, YÖKDİL, e-YDS, IELTS,TOEFL, Hazırlık atlama, Çocuk grupları ve YKSDİL dersleri sunmaktadır. 

www.angoradil.com uzaktan eğitim YDS gruplarında, Ankara Kızılay Konur sokakta ve Çayyolu Koru metroda bulunan 2 ayrı fiziksel şubenin müdürü ve aktif olarak derslere giren öğretmeni olarak çalışmaktadır. ÖSYM sınavlarını aynı titizlikle takip etmeye ve bunları esas alarak yeni, güncel ve sınav odaklı kaynaklar üretmeye devam etmektedir.

 Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Yazar / Ortak yazar olarak hazırladığı kaynaklar:

1.             EXCLUSIVE FOR YDS / YÖKDİL /YKSDİL

2.             8 video çözümlü deneme,

3.             14 YDT deneme,

4.             Yökdil Fen okuma kelime kitabı,

5.             Yökdil SAĞLIK okuma kelime kitabı,

6.             Yökdil SOSYAL okuma kelime kitabı,

7.             Yökdil Fen ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

8.             Yökdil SAĞLIK ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

9.             Yökdil SOSYAL ÖZGÜN SORU VE DENEME kitabı,

10.           100 READİNG

11.           YDS STARTER

12.           YKSDİL SÖZLÜK

13.          YDT 15 Mini deneme,

 

EDİTÖR/YAZAR olarak hazırladığı kaynaklar:

14.           32 ADET YDS DENEME

15.           42 ADET YÖKDİL DENEME

16.           56 ADET YKSDİL DENEME

17.           REVIEW TESTS

18.           Last Touch

19.           YKSDİL setleri (20den fazla kaynak)

 

Angora Dil bünyesinde yazar /ortak yazar /editör olarak hazırladığı kaynaklar:

1) Angora Dil YDS Sınav kelimeleri kitapları 1 - 2 - 3

2) Angora Dil ALL INCLUSIVE Sınav soru türlerine yaklaşım kitabı

3) Angora Dil YDS Okuma-analiz kitabı

4) YDS /e-YDS deneme sınavları 

5)  Angora Dil Temel seviye ön hazırlık dilbilgisi kitabı 10-40 grupları için

6)  Angora Dil YDS Mini deneme kitabı

2024 KORU ŞUBE 11. SINIF TEMEL SEVİYE GRUP
advantage
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
axess
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
bonus
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
cardfinans
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
combo
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
maximum
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
paraf
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
saglamkart
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL
world
2 Taksit 26,855.00 TL
3 Taksit 27,365.00 TL
4 Taksit 27,872.50 TL
5 Taksit 28,385.00 TL
6 Taksit 28,892.50 TL
7 Taksit 29,400.00 TL
8 Taksit 29,910.00 TL
9 Taksit 30,422.50 TL
10 Taksit 30,927.50 TL
11 Taksit 31,437.50 TL
12 Taksit 31,947.50 TL

HENÜZ BİR YORUM YAPILMAMIŞ
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısınız!
Sınava 205 gün kaldı!
YKSDİL

2024 KORU ŞUBE 11. SINIF TEMEL SEVİYE GRUP

Başlangıç Tarihi 02.03.2024
Bitiş Tarihi 31.07.2024
Ders 480 + Saat

6-18 kişilik gruplar. Sınırlı kontenjan.

28% İNDİRİM
i
35000.00 TL 25000.00 TL
BİRLİKTE VERİLENLER
Anasayfa
Üye Girişi Yap
Sepetim (0)
Kitaplar
Paragraflar
Blog
İletişim